Megyei rivális vinné a Diósgyőr távozó játékosát - így áll az ügy

A csakfoci.hu információi szerint a DVTK-t elhagyó spanyol Diego Velával a megyei rivális Mezőkövesd tárgyal.
Dudás Gábor 2018. július 3., kedd 18:27
A csakfoci.hu információi szerint a DVTK-t elhagyó spanyol Diego Velával a megyei rivális Mezőkövesd tárgyal.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 3., kedd 18:27

Június elején derült ki, hogy távozik a Diósgyőr spanyol támadó középpályása, Diego Vela, aki nem hosszabbította meg a klubbal június 30-án lejáró szerződését. A 26 éves légiós akkor a közösségi oldalán jelentette be, hogy két év után elhagyja az élvonalban maradást az utolsó fordulóban kiharcoló miskolci csapatot.

Információink szerint a jelenleg tehát szabadon igazolható Vela egy másik NB I-es együttessel tárgyal, méghozzá a megyei rivális Mezőkövesddel. Úgy tudjuk azonban, hogy a két fél álláspontja még nem igazán áll közel egymáshoz, így korai lenne kijelenteni, hogy a középpályás a sárga-kékeknél folytatja majd biztosan a pályafutását, kevés esély mutatkozik jelenleg a spanyol megyén belüli klubváltására.

Vela 60 NB I-es meccset játszott diósgyőri színekben, ezeken a találkozón összesen 9-szer volt eredményes.

Mint arról beszámoltunk, egy másik távozó DVTK-játékos, Szarka Ákos az NB II következő idényében feljutási esélyekkel induló klubhoz igazolhat. 

Átigazolások
Puskás Akadémia
Soisalo marad
Túl magas ár miatt hiúsult meg Mikael Soisalo olaszországi átigazolása.
Nyíregyháza
Fontos posztra igazoltak
Vane Jovanov a Nyíregyháza játékosa lett, az északmacedón jobbhátvéd Horvátországból igazol az NB I-be.
Ajka
Tinédzser érkezett
Ajkán folytatja pályafutását az Illés Akadémia 16 éves fiatalja, a védősorban bevethető Papp Máté.
Tovább az összes átigazoláshoz