Fotó: facebook.com/ScSoroksar
Utolsó profi mérkőzését játszotta a hétvégén Korozmán Kevin.
A sorozatos sérülések miatt Korozmán Kevin bejelentette, hogy befejezi aktív pályafutását. A támadó kilenc szezonon át volt az NB II-es Soroksár játékosa, ahol 193 mérkőzésen 35 gólt szerzett és 17 gólpasszt jegyzett.
Korábban a Ferencváros és a MTK Budapest színeiben is szerepelt, utóbbinál az NB I-ben is bemutatkozhatott. Az élvonalban összesen 19 mérkőzésen lépett pályára, ahol egy gólpasszig jutott.
A soroksáriak a bejelentő videóban elmondták, elképzelhető, hogy Holczer Ádámot is utoljára láthatták a pályán.
Olvastad már?
Gyökeres átalakulás Mezőkövesden: Az edző mellett a sportigazgatót is lecserélhetik
Csertői Aurél és Cseri Tamás helyét is más veheti át a klubnál.
Elolvasom
Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.