A csakfoci.hu információi szerint Marek Srestík után Szarka Ákos is aláírhat Gyirmótra.
A csakfoci.hu információi szerint a legutóbb a Diósgyőrben szerepelt Szarka Ákossal erősíthet az NB II-es Gyirmót, amely a hatodik helyen végzett a legutóbbi bajnokságban. Szarka a tavalyi szezonban 23 NB I-es bajnokin két gólt szerzett. A nyáron aztán szerződést bontottak a felek, így a támadó ingyen érkezhetne.
A Gyirmót ma már bejelentett egy csatárigazolást: a korábbi Mezőkövesd-, MTK és ETO-támadó, a magyar bajnok Marek Strestík 1+1 éves szerződést írt alá. Heffler Norberttel pedig tegnap kötött kétéves kontraktust a klub.
Átigazolások

ZTE FC
Babati a klubnál edz
A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként. (zaol.hu)

Ferencváros
Távozhat a válogatott légiós
Az ausztrál válogatott Daniel Arzani már beszélt a Ferencvárossal egy esetleges januári távozásról, amit legfőképpen az MLSZ és az NSMI "magyarszabálya" idézhet elő.

Videoton
Tehetségek írtak alá
A Vidi első csapatában már két bajnoki gólnál járó Nagy Dániel, valamint az U19-es együttes csapatkapitánya, Borsi Péter is élete első profi szerződését írta alá. (vidi.hu)