Fotó: MTI/Illyés Tibor

NB I: Varga Barnabás lesz zsinórban harmadszorra is a gólkirály? A Csakfoci-olvasók szerint nem - itt a szavazásunk végeredménye

Olvasóink többsége szerint éppen csapattársa előzheti meg az FTC magyar válogatott csatárát.
Budai László 2024. október 22., kedd 13:10
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Olvasóink többsége szerint éppen csapattársa előzheti meg az FTC magyar válogatott csatárát.
Szerző: Budai László 2024. október 22., kedd 13:10

A Csakfoci legutóbbi szavazásán arra voltunk kíváncsiak, hogy az elmúlt két szezon gólkirályi címét megszerző Varga Barnabás vajon zsinórban harmadik alkalommal is a legjobb góllövő tud-e lenni az NB I-ben. A Fradi magyar csatára 10 forduló után (igaz, ő csak hat meccset játszva) két találatnál jár - a góllövőlistát Matija Ljujic vezeti hat találattal, őt Matheus Saldanha és Windecker József követi (5-5).

Olvasóink kicsivel több mint fele (51%) szerint trónfosztás lesz, és Vargától éppen csapattársa, Saldanha veszi majd el a gólkirályi címet. Igaz, a második legtöbben (18 százaléknyian) már arra voksoltak, hogy a sérülése és nehezebb rajtja ellenére ismét Varga örülhet az egyéni elismerésnek.

A szavazás pontos végeredménye

A Csakfoci aktuális szavazásán az alábbi kérdést tettük fel: Mit gondolsz arról, hogy mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy az ultrák elégedetlenségük kifejezéseként levetetik a mezt a játékosokkal? Kattints és szavazz itt!

Olvastad már?
Interjú a Sport TV és az RTL népszerű kommentátorával: "El kell jutni arra a szintre, hogy ne kelljen szétégetned magad mindenben"
Haraszti Ádámmal a Bajnokok Ligája-jogok RTL-hez kerüléséről, a streaming betörésével járó átalakításokról, az őket ért esetleges támadásokról, a kommentátori szakma változásairól, a mesterséges intelligencia veszélyeiről és a jelenlegi nézettségi trendekről is beszélgettünk. Interjú.
Elolvasom
Átigazolások
Magyar válogatott
Tényleg beadta a lemondását Rossi?
A csakfoci.hu most háttéranyagában azt próbálja meg feltárni, a nap végén közelebb vagy távolabb kerülünk ahhoz, hogy Marco Rossi maradjon a válogatott kispadján.
Újpest
Vignjevicnek újra van csapata
Nebojsa Vignjevicet hétfőn hivatalosan is kinevezte a görög másodosztályú Iraklisz Thesszaloniki, amelynél a mostani szezon végéig szól egyelőre a szerződése.
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.
Tovább az összes átigazoláshoz