Alex Bermejo (balra) lehet a Loki új igazolása. Fotó: Gualter Fatia/Getty Images)

NB I: Spanyol szélső érkezhet Debrecenbe, ő lehet Domingues utódja – sajtóhír

A haon.hu szerint Alex Bermejo személyében újabb spanyol futballista tart Debrecenbe.
Csakfoci.hu 2025. július 19., szombat 13:31
Alex Bermejo (balra) lehet a Loki új igazolása. Fotó: Gualter Fatia/Getty Images)
A haon.hu szerint Alex Bermejo személyében újabb spanyol futballista tart Debrecenbe.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. július 19., szombat 13:31

A portugál élvonalban futballozott legutóbb, most pedig a Debreceni VSC kiszemeltje lehet a 26 éves Alex Bermejo. A Barcelonában született szélső támadó szabadon igazolható, így komoly esély mutatkozik arra, hogy a DVSC-hez csatlakozzon – írta a haon.hu.

Bermejo a spanyol Espanyol utánpótlásában nevelkedett, majd a klub második csapatában mutatkozott be a felnőttek között. 2019-ben a másodosztályú Teneriféhez igazolt, ahol három évig futballozott, mielőtt a Burgos csapatához került. Innen vezetett az útja Portugáliába: az élvonalbeli Farense játékosa lett, azonban a klub kiesése után elhagyta az együttest.

A 183 centiméter magas futballista komoly másodosztályú tapasztalattal rendelkezik: 154 mérkőzésen 20 gólt szerzett és 5 gólpasszt adott a spanyol másodosztályban, míg a portugál élvonalban 24 alkalommal lépett pályára, egyszer volt eredményes. A HAON szerint nem véletlen, hogy a DVSC lát fantáziát a játékosban – különösen mivel stílusa emlékeztet a nyáron az Oviedóhoz igazolt Brandon Dominguesére, így könnyen lehet, hogy Bermejo pótolhatja Dominguest a Lokinál.

A Csakfoci aktuális szavazásán az alábbi kérdést tettük fel: A következő körben már az összes NB I-es csapat pályára lép az európai kupákban: Fradi-Noah, Puskás-Arisz, Győr-Pjunyik, Paks-Maribor. Hány együttesünk kerül ki végső győztesként a párharcokból? Kattints és szavazz itt!

Olvastad már?
NB I: A Puskás ismét kölcsönadta magyar védőjét, negyedszer is Nyíregyházára került – hivatalos
A Puskás Akadémia újabb szezonra adta kölcsön Farkas Bendegúzt a Szparinak.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Tárgyalnak a válogatott légióssal
A Sport5 szerint Gabi Kanichowsky hamarosan alá is írhat a Ferencvároshoz, sőt akár nevezhető is lesz az FC Noah elleni BL-selejtezőkre. Az ulloi129.hu úgy tudja, hogy valóban zajlanak a tárgyalások.
Diósgyőr
Nem jön Berecz
Berecz Zsombor nem lesz a DVTK játékosa, és a legfrissebb információink szerint a korábbi hírekkel ellentétben nem merült fel ott a neve. Így a két másik klub, a KBSC és a Mezőkövesd tűnhet a legkomolyabb kérőnek.
Fradi/MTK
Gruber Zsombor
Az MTK szurkolói ankétján elhangzott: szeretnék kölcsönben visszahozni Gruber Zsombort a Ferencvárostól, de a döntés nem kizárólag rajtuk múlik.
Tovább az összes átigazoláshoz