Fotó: ujpestfc.hu
A vasárnapi Ferencváros-Újpest rangadó 37. percében a brazil Marquinhos gyenge lövését már magához ölelte volna a lilák szerb hálóőre, Djordje Nikolic, amikor a luxemburgi védő, Tim Hall cipőorral beleért a labdába, amely így a kapust becsapva a hálóba gurult - a gól végül hivatalosan a Fradi-légiósé lett.
Tim Hall szerencsétlen mozdulatának is köszönhetően a Ferencváros végül 3-1-re győzött ősi rivális ellen, így már 14 pontos előnnyel vezeti az OTP Bank Liga tabelláját.
Olvastad már?

Csercseszov nem értett egyet az Újpest edzőjével: "Maximálisan megérdemeltük a győzelmet" - értékelések
Így látta a négy szakvezető a vasárnapi NB I-es meccseket Zalaegerszegen, illetve a Groupama Arénában. Edzői értékelések.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

DVSC
Francia tinicsatár jöhet
Az előző szezont még a Ligue 1-ben töltött Stade de Reims 19 éves támadója, Pape Sissoko kölcsönben igazolhat a DVSC-hez. (Sacha Tavolieri)

Puskás A.
Markeket kölcsönadhatják
Kevesebb mint 3 hete még kezdőkapusként játszott Markek Tamás, míg legutóbb már a meccskeretben sem volt ott. Úgy tudjuk, kölcsönben még nyáron új csapatba szerződhet.

Szpari/Fradi
Újabb Katona jön?
Az m4sport.hu információi szerint újrakezdődtek a tárgyalások a Szpari és a Fradi között Katona Bálint átigazolása ügyében.