Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt

NB I: Kiújult a friss Loki-igazolás sérülése, külföldi szakemberek segítségével keresi a megoldást a klub

Kusnyír, Pellumbi és Thor Úlfarsson sérüléséről is adott tájékoztatást a Debrecen.
Csakfoci.hu 2024. március 4., hétfő 20:07
Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
Kusnyír, Pellumbi és Thor Úlfarsson sérüléséről is adott tájékoztatást a Debrecen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 4., hétfő 20:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Helyzetjelentést adott sérültjeiről az NB I ötödik helyén szereplő Debreceni VSC együttese.  Túl van a műtéten a keresztszalag-szakadást szenvedett Kusnyír Erik, a klubhonlap tájékoztatása szerint a beavatkozás jól sikerült, a varratszedés is megtörtént már, elkezdődött és rendben zajlik a játékos rehabilitációja.

Jorgo Pellumbi egy kisebb hátsó combsérülés után visszatérhetett a többiek közé, ám a Ferencváros elleni kupameccsen egy rossz mozdulat következtében ismét fájdalmat érzett. Az ő rehabilitációja is elkezdődött, ám előreláthatólag néhány hétig nem állhat a csapat rendelkezésére.

Thor Úlfarsson esetében egy régebb óta fennálló sérülése újult ki, melyre a korábban sikerrel alkalmazott kezelési módszerek már nem voltak elégségesek. A hajdúsági klub magyar és külföldi szakemberekkel konzultálva keresi a végleges megoldást, a télen igazolt csatár addig is rehabilitációs munkát végez - írta a DVSC.

Olvastad már?
Szoboszlai volt csapattársa az U19-es válogatottól jutott el a megyei I-ig és a bozótvágásig: „Komoly esélyt látok arra, hogy NB I-es kapus lesz belőlem” - interjú
A 22 éves Ásványi Balázs a Csakfocinak adott interjújában elmondta, szerinte milyen okok vezettek karrierjében a nagy visszaeséshez, azt is elárulta, gondolkodott-e a visszavonuláson, de kitért arra is, mit szólt ahhoz, amikor korábbi csapattársát, Szoboszlai Dominikot leigazolta a Liverpool.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz