Fotó: facebook.com/CSAKADEAC

NB I-es villámkarrier: Nyáron érkezett, 0 percet játszott, máris távozhat a légiós - sajtóhír

Ciprusi sajtóhírek szerint Karim Loukili lehet a Karmiotissza első téli igazolása.
Nyikes Zoltán 2023. január 16., hétfő 13:20
Fotó: facebook.com/CSAKADEAC
Ciprusi sajtóhírek szerint Karim Loukili lehet a Karmiotissza első téli igazolása.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. január 16., hétfő 13:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Spor FM 95.0 rádió információja szerint a Karmiotissza mindenben megállapodott Karim Loukilivel, így nagy valószínűség szerint a DVSC szélsője lesz a ciprusi élvonalbeli együttes első téli szerzeménye - írja a 24sports.com.cy.

A marokkói-holland kettős állampolgárságú játékos a nyáron érkezett a Lokihoz, de nem igazán zavart sok vizet, az élvonalban egyetlen percet sem játszott, a DEAC elleni Magyar Kupa-mérkőzésen pedig 19 percet töltött a pályán.

Loukili a debreceniek előtt Hollandiában, Lettországban és Marokkóban is játszott.

Olvastad már?
A Fradi kinézte, most 100 millió eurót adtak érte - Mudryk majdnem Budapestre került
A most 100 millió euróért a Chelsea-be szerződő Mykhaylo Mudrykot 2019 májusában a Ferencvárossal is szóba hozták.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz