NB I: Baj volt a látásával, rossz hírek érkeztek a Fradi ellen parádézó Bárányról - egy védőre is kihagyás vár

Bejelentést tett a Loki a sérültjeiről.
Nyikes Zoltán 2024. december 6., péntek 9:07
Bejelentést tett a Loki a sérültjeiről.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. december 6., péntek 9:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ugyan az első félidő hosszabbításában le kellett cserélni, de így is a Ferencváros elleni mérkőzés hőse volt a tizenhét perc alatt mesterhármasig jutó Bárány Donát. A DVSC támadója ellen aztán a 32. percben szabálytalankodott a Ferencváros védője, a második sárgáját emiatt begyűjtő Szalai Gábor, így a hazaiak játékosa végül nem tudta folytatni a találkozót.

A mérkőzés közben az M4 Sport kommentátora, Hajdú B. István azt mondta, Bárány nem látott rendesen, ezért kért cserét, majd pedig kórházba szállították további kivizsgálásra, péntek délelőtt aztán pontosabb információ is érkezett már a csatárról.

A DVSC hivatalos oldalának híre szerint Bárány járomcsonttörést szenvedett, gondos orvosi kezelést kap, s bár már jobban van, további vizsgálatokon kell átesnie.

– A fejem még fáj, de már jobban vagyok szerencsére. Valószínűleg a visszatéréshez majd speciális maszkra lesz szükség. Ezzel együtt nagyon nagy öröm számomra, hogy megszereztem első mesterhármasomat az NB I-ben, s persze külön öröm, hogy mindez az FTC ellen sikerült. A legfontosabb, hogy többek között a góljaimnak köszönhetően is végre nyerni tudtunk. A góllövőlista állásával jelenleg nem foglalkozom, próbálok ezután is minél több gót szerezni, hogy segíthessek a csapatnak – nyilatkozta a dvsc.hu-nak Bárány Donát.

Szintén sérülés miatt kellett lecserélni az első félidőben Kocsis Gergőt, a védőnek a combhajlítója fáj, kivizsgálás és kihagyás vár rá.

További hír, hogy Batik Bence túl van a műtétjén, amely jól sikerült, így most már a rehabilitációra koncentrálhat.

A Csakfoci aktuális szavazásán az alábbi kérdést tettük fel: Varga Barnabás elképesztő nagyot megy, de hogyan tovább? Kattints ide és fejtsd ki a véleményed a Fradi-csatár jövőjéről.

A Fizz Liga állása:
# Csapat LM Gy D V Gk P
1. DVSC 0 0 0 0 0 0
2. ETO FC 0 0 0 0 0 0
3. FERENCVÁROSI TC 0 0 0 0 0 0
4. KISPEST–HONVÉD FC 0 0 0 0 0 0
5. KISVÁRDA MASTER GOOD 0 0 0 0 0 0
6. MTK BUDAPEST 0 0 0 0 0 0
7. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0
8. PAKSI FC 0 0 0 0 0 0
9. PUSKÁS AKADÉMIA FC 0 0 0 0 0 0
10. ÚJPEST FC 0 0 0 0 0 0
11. VASAS FC 0 0 0 0 0 0
12. ZTE FC 0 0 0 0 0 0

Olvastad már?
Jansen a Fradi blamája után: "Szinte nem is lehet rá magyarázatot találni, cserben hagytuk a szurkolókat", El Maestro: "Soha nem volt részem ilyenben" - edzői értékelések
Így értékelte a két vezetőedző a csütörtök esti DVSC-Ferencváros (5-4) NB I-es találkozót.
Elolvasom
Átigazolások
Lőw Zsolt
Német válogatott
Jürgen Klopp válthatja Julian Nagelsmannt a német válogatott kispadján. Bár felmerült, hogy Klopp Lőw Zsoltot is szeretné a stábjába, a Bild úgy értesült, a magyar szakember maradna a Red Bull futballhálózatánál.
Ex-NB I
Drazic Romániában
Romániába szerződhet Stefan Drazic, miután a CFR Cluj nagyon közel áll a megszerzéséhez. A 33 éves szerb csatár legjobb időszakát Mezőkövesden produkálta, ahol 145 meccsen 49 gól és 16 assziszt volt a mérlege.
Nyíregyháza
2-3 igazolás kell még
"Csatárposzton erősítenünk kell, két-három játékos kell még, hogy kész legyen a csapatunk"jelentette ki az NB I-es rajtra készülő Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás.  
Tovább az összes átigazoláshoz