Fotó: MTI/Derencsényi István

NB I: Nem látott rendesen, kórházba kellett vinni a Fradi ellen mesterhármast szerző Bárányt

Parádésan indult, balszerencsésen folytatódott a mérkőzés Bárány Donát számára.
Nyikes Zoltán 2024. december 5., csütörtök 21:16
Fotó: MTI/Derencsényi István
Parádésan indult, balszerencsésen folytatódott a mérkőzés Bárány Donát számára.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. december 5., csütörtök 21:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Egészen döbbenetes első félidőt produkált a DVSC és a Fradi: a hajdúságiak 17 perc alatt már 3-0-ra vezettek Bárány Donát mesterhármasának köszönhetően, majd a zöld-fehérek a szünetig kiegyenlítettek úgy, hogy a 31. perctől kezdve emberhátrányban játszottak Szalai Gábor kiállítása miatt.

A Fradi védője éppen Bárányt tarolta le a félpályánál, ezért kapta meg a második sárgáját, a Loki támadóját pedig végül le is kellett cserélni, nem tudta folytatni a mérkőzést. Az M4 Sport kommentátora, Hajdú B. István elmondása szerint Bárány Donát nem látott rendesen, ezért kért cserét, a támadót pedig kórházba szállították további kivizsgálásra.

Pontos diagnózis egyelőre nem érkezett a játékos állapotáról.

Olvastad már?
Vasas: Óriási csapdahelyzetbe került Pintér kegyvesztett válogatott játékosa - mennie kell, de nincs hova
Nincs egyszerű helyzetben Könyves Norbert, aki a most futó idényben már két csapatban is játszott, így behatároltak a lehetőségei az átigazolási időszakban.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Camarasa új klubja
A hongkongi bajnok Kitchee jelentette be a Lokitól most nyáron távozó Víctor Camarasa szerződtetését.
ZTE
Elkelt a kiszemelt
Korábban a ZTE is érdeklődött Bryan Fiabema (Lech Poznan) iránt - állította a futbol.pl -, de a tv2.no szerint a csatár végül a norvég Frederikstadba igazol.
Újpest
Romániában a légiós
A 26 éves portugál balhátvéd, Tiago Goncalves bő egy év után távozik az Újpesttől, és az FC Argeș játékosaként visszatér a román élvonalba. (gsp.ro)
Tovább az összes átigazoláshoz