NB I: A Puskás Akadémia korábbi középpályását igazolta le az ETO - hivatalos

A korábban a Puskás Akadémiánál két és fél évet eltöltő Miljan Krpic a szerb élvonalból kiesett Vozdovactól érkezett Győrbe.
Nyikes Zoltán 2024. július 4., csütörtök 18:24
A korábban a Puskás Akadémiánál két és fél évet eltöltő Miljan Krpic a szerb élvonalból kiesett Vozdovactól érkezett Győrbe.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 4., csütörtök 18:24

Szerb-magyar kettős állampolgárságú belső középpályás érkezett az ETO FC Győrhöz Miljan Krpic személyében - jelentette be az ETO hivatalos oldala.

A 21 esztendős játékos a Hajduk Kula ifjúsági csapatában kezdte labdarúgó pályafutását, majd később a Topolyához igazolt, onnan pedig a Puskás Akadémiára került, ahol két és fél évet töltött. Krpic a felcsútiaknál előbb az U17-es, majd az U19-es, végül pedig az NB III-as tartalékcsapatban is megfordult.

Ezt követően útja újra Topolyára, majd a szerb Vozdovachoz vezetett - az élvonalból kieső együttestől érkezik most az ETO-hoz a középső védőként is bevethető játékos.

– Boldog vagyok, hogy az ETO csapatához kerültem, egy nagyon komoly történelemmel rendelkező klubhoz csatlakozhatok. Figyelemmel követtem az együttest, láttam az előző edzőmeccset és a tréningeket, úgy gondolom, hogy egy erős gárdába igazoltam. Nagy reményekkel vágok bele a munkába, szeretnék a csapat erőssége lenni az NB I-ben – mondta Krpic.

Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz