Fotó: facebook.com/ujpestfootballclub
Grzelak bajban lehet – sérülések sújtják az Újpestet a Fehérvár elleni bajnoki előtt.
Az Újpest több kulcsjátékosát is nélkülözni kénytelen a Fehérvár FC elleni mérkőzésen. Tajti Mátyás vádli-, Milan Tucic pedig térdsérülés miatt marad ki, utóbbi várhatóan egy hónapig nem léphet pályára - írta a klubhonlap.
Fehér Csanád (térd) és Tamás Krisztián (csípő) számára idő előtt véget ért a szezon, míg Helmich Pál (lábközépcsont) és Tajti sérülése miatt várhatóan három hét kihagyásra kényszerül. A lila-fehérek tehát hiányzókkal készülhetnek a hétvégi találkozóra, melyen Bartosz Grzelak jövője lehet a tét.
A Csakfoci legújabb kérdésében épp arra keressük a választ, hogy mit gondolnak az olvasók az ultimátumot kapott Bartosz Grzelak helyzetéről. Kattints és szavazz itt!
Olvastad már?
Csongvai: "Karrierem legmegalázóbb pillanata" - keményen beszélt arról, miért hagyta ott az Újpestet a Vidi miatt
Csongvai Áron először beszélt arról hosszabban, miért hagyta el bő két éve, csapatkapitányként az Újpestet a Fehérvár kedvéért, és soha nem hallott részleteket is elárult nagy port kavart klubváltása kapcsán, kemény kritikával illetve az akkori lila-fehér klubvezetést is. De arról is nyilatkozott a már Svédországban futballozó védő/középpályás, hogy hogyan élte meg kapitányként a Fradi elleni 0-6-ot és az azt követő mezlevételt a szurkolók előtt.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kanichowsky is mehet(?)
Izraeli lapértesülések szerint a Maccabi Tel Aviv csábítaná vissza a Fradi egyik legjobbját, Gavriel Kanichowskyt.
MTK
Irány Csíkszereda
A román Pro Sport értesülései szerint a Csíkszereda hamarosan bejelentheti az MTK 22 éves játékosának, Horváth Artúrnak a szerződtetését.
ETO
Tóth közel a törökökhöz
Török sajtóhírek szerint közel a megállapodás Tóth Rajmund Konyasporhoz igazolása ügyében, ám az ETO FC középpályásának klubváltása egy vitás pont miatt egyelőre nem zárult le.