Mátyus János, a Budafok szakvezetője egy kisebb "átlépős" trükkel próbált némi időt nyerni a Kisvárda elleni MOL Magyar Kupa-meccs hajrájában.
Az oldalvonalnál bemutatott "cselt" a várdaiak légiósa, Leoni kisebb lökéssel honorálta, a Budafok-játékosok pedig természetesen azonnal edzőjük védelmére keltek, majd a vendégek edzői stábjából is volt, aki nehezményezte Mátyus János trükkjét.
Némi "szájkarate" után aztán megbékéltek a felek, Mátyus sárga lapot kapott, a Budafok pedig bravúros 2-0-s sikerével a legjobb négy közé jutott szerdán.
Olvastad már?
Magyar Kupa: "Ez a játék szégyen volt" - így látták az edzők
A Budafok a Kisvárda, míg a Vasas a Paks legyőzésével jutott a legjobb négy közé. Edzői értékelések.
Elolvasom
Átigazolások
Kinevezték a ZTE II új edzőjét
Francisco Garrido
A 2026/27-es idényben Francisco Garrido személyében új vezetőedző a ZTE második csapatát. (ztefc.hu)
Fiatalokkal erősítettek
Két új érkező Újpesten
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Ujváry Ferencet és Gáspár Dávidot a Kispest-Honvéd FC-től.
Nyíregyháza
2 profi
Két fiatal játékossal kötött profi szerződést a Nyíregyháza Spartacus: Hajós Lőrinc és Kondor Tibor írt alá - adta hírül a klubhonlap.