Fotó: Soroksár SC

MK: Lipcseiék remek góllal jutottak a nyolcaddöntőbe - videó

Egyetlen találat döntötte el a III. Kerület-Soroksár Magyar Kupa-mérkőzést.
Budai László 2025. október 30., csütörtök 14:25
Fotó: Soroksár SC
Egyetlen találat döntötte el a III. Kerület-Soroksár Magyar Kupa-mérkőzést.
Szerző: Budai László 2025. október 30., csütörtök 14:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ebédidőben megrendezett mérkőzéssel folytatódott a MOL Magyar Kupa 4. fordulója: a harmadosztályú III. kerület az NB II-es Soroksárt fogadta 12.30-tól. Az első félidő anélkül telt el, hogy bármelyik együttes a kapuba talált volna, a második játékrészben azonban Lipcsei Péter együttese előbb ember-, majd gólelőnybe is került.

A soroksáriak remek találatát a csereként beállt Gálfi Norbert szerezte a 16-oson kívülről. Ez az egy gól el is döntötte a találkozó sorsát, így a Soroksár jutott be a sorozat nyolcaddöntőjébe (0-1).

A mostani körben még két párharcot rendeznek: a ZTE 18.00-tól a Budafokot fogadja, 20.00-tól pedig DVSC-Honvéd mérkőzést láthatnak a szurkolók. A sorsolást a Loki meccse után tartják, az eseményt az M4 Sport élőben közvetíti.

MOL Magyar Kupa, 4. forduló

III. kerület (NB III)-Soroksár (NB II) 0-1 (Gálfi 78.)

Olvastad már?
Cristiano Ronaldo elhajtotta, a Fradi-VIP-ben életet mentett - interjú Dr. Zacher Gáborral
Ha valaki azt mondja, Dr. Zacher Gábor, a legtöbben a toxikológiára és a sürgősségi osztályra, nem pedig a futballra gondolnak. Pedig az ismert orvos az utóbbi években a Ferencváros és a magyar válogatott mérkőzéseinek állandó pitdoktora, vagyis a pálya széléről vigyáz a játékosokra. Onnan, ahol a legtöbben még soha nem jártak: a kispad mellett, karnyújtásnyira a sztároktól és az edzőktől. Elárulta, milyennek látja Rossit, mennyire kivan a folyamatos káromkodástól és köpködéstől, miért volt élmény Virgil van Dijk kiállítása, és hogyan lett belőle mémhős. Egy interjú, ahol Zacher nem a drogról, hanem a futball adrenalinjáról beszél.
Elolvasom

 

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Tovább az összes átigazoláshoz