Fotó: facebook.com/paksifcofficialsite

Menesztette vezetőedzőjét az NB I-es csapat - Bognár György a legesélyesebb jelölt

Hivatalossá vált, hogy Waltner Róbert távozik a tolnai együttestől, utódja pedig nagy eséllyel Bognár György lehet.
Csakfoci.hu 2023. február 13., hétfő 13:53
Fotó: facebook.com/paksifcofficialsite
Hivatalossá vált, hogy Waltner Róbert távozik a tolnai együttestől, utódja pedig nagy eséllyel Bognár György lehet.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. február 13., hétfő 13:53

A szombati, DVSC elleni vereséget követően a hetedik helyezett Paksi FC vezetősége felmentette Waltner Róbert vezetőedzőt és Ferenczi István erőnléti edzőt a további munkavégzés alól - olvasható a tolnaiak hivatalos oldalán.

Az edzőpáros tavaly május vége óta huszonkét tétmérkőzésen irányította az NB I-es csapatot, a mérleg 9 győzelem, 5 döntetlen és 8 vereség volt.

A csakfoci.hu informácói szerint nagy valószínűséggel Waltner utódja az a Bognár György lehet, aki 2020 szeptembere és 2022 májusa között 71 mérkőzésen már ült a paksiak kispadján, vezetésével pedig Magyar Kupa-döntőbe jutott a csapat.

Olvastad már?
NB I: Törökországba kerülhet kölcsönbe a Paks kreatív középpályása
Honlapunk értesülései szerint Szabó Bálint nagy eséllyel a török élvonalban szereplő Antalyaspor játékosa lehet.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Pécsi MFC
Szentlőrinc után az NB III-ba
A nyáron az NB II-es Szentlőrinctől két év után távozó, és azóta szabadon igazolható Novák Zsombor a PMFC-hez szerződött. Korábban a Dunaújvárosban, Soroksáron és az FTC utánpótlásában is játszott.
Ferencváros
Makreckist vinnék?
A Csakfoci információja szerint az Al-Ahly egyelőre nem kereste a Fradit Cebrail Makreckis miatt. Továbbá honlapunk úgy tudja, a megjelent hírekkel ellentétben a szélső szerződése nem jár le jövő nyáron.
Légiósok
Gulácsi jövője kérdéses
Az RB Leipzignél hét játékos, köztük Gulácsi Péter szerződése jár le a szezon végén, és közülük többen is a klub „távozási listáján” szerepelnek – írja a Bild.
Tovább az összes átigazoláshoz