Fotó: MTI
A csakfoci.hu az olvasói véleményét, illetve szavazatait kéri az NB I kiesési harcának megtippelésében.
Mint ismeretes, három fordulóval a bajnoki idény vége előtt hat pontra csökkent a különbség a Kisvárda és az Újpest között, így az utolsó előtti helyen álló szabolcsi gárda matematikai esélye él még a bennmaradást illetően, de a lila-fehérek előnye azért nem kicsi.
A lehetséges forgatókönyveket ebben a cikkünkben alaposan kiveséztük, most pedig olvasóink véleményére lennénk kiváncsiak.
A kérdésünk az, hogy melyik csapat esik ki a Mezőkövesd mellett az NB I-ből? - Szavazni pedig itt lehet!
Átigazolások
Szentlőrinc
Waltner távozhat
A Csakfoci információi szerint a BVSC-Szentlőrinc mérkőzés után Waltner Róbert leváltása mellett dönthetnek.
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.