Fotó: dvsc.hu

Megszólalt a Lok újdonsült vezetőedzője: "Az egyik legnagyobb emberi gyengeség, hogy..."

Gert Remmel elmondása szerint rendkívül nehéz döntés volt számára elhagyni a lublini klubot és a közösséget, amelyhez szoros kapcsolat fűzte.
Csakfoci.hu 2026. június 3., szerda 19:30
Fotó: dvsc.hu
Gert Remmel elmondása szerint rendkívül nehéz döntés volt számára elhagyni a lublini klubot és a közösséget, amelyhez szoros kapcsolat fűzte.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. június 3., szerda 19:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A DVSC ma (szerdán) bejelentette, hogy Gert Remmel személyében a lengyel élvonalbeli Motor Lublin szakmai stábjából érkezik a csapat új vezetőedzője. A kinevezéssel egyidejűleg az észt szakember a lengyel klub hivatalos oldalán búcsúzott el a lublini szurkolóktól.

- Két évvel ezelőtt kerültem Lublinba, és most egy olyan helyről távozom, ami számomra sokkal több volt, mint egy munkahely. Büszke vagyok arra, hogy részese lehettem annak a csapatnak és folyamatnak, amely a klub történetének legjobb idényéhez és a 7. helyhez vezetett. Az idei szezonban sem volt okunk szégyenkezni - kezdte a Motor Lublin hivatalos oldalán az észt szakember.


Fotó: motorlublin.eu

- Egy rendkívül nehéz, érzelmileg megterhelő döntés volt. El kell búcsúznom Mateusz Stolarskitól, a "családunk", vagyis a szakmai stáb tagjaitól, valamint azoktól a háttérben dolgozó klubalkalmazottaktól is, akik nélkül a klub működése elképzelhetetlen lenne. Fájdalmas a Motor Lublin Aréna meccseinek hangulatától is elköszönni, amelyet a világ legjobb szurkolói teremtenek. És természetesen a legnagyobb mestereimtől, a játékosoktól is búcsúzom. Hiányozni fogsz, Lublin. Hiányozni fogsz, Motor! Hajrá, Motor! - tette hozzá.


Fotó: motorlublin.eu

Rasmus Jansson 2024 márciusában, három hónappal Gert Remmel előtt csatlakozott a Motor Lublinhoz. Tagja volt annak a csapatnak, amely feljutott a lengyel élvonalba. A szakmai stábban Mateusz Stolarski egyik asszisztenseként dolgozott, emellett a bosnyák válogatottnál is elemzői feladatokat látott el.

- Nagyon hálás vagyok a Lublinban töltött időszakért. Sok szép pillanatot éltünk át együtt. Néhányan az élvonalba jutásra és a klub történetének legjobb eredményére fognak emlékezni, én viszont arra, honnan indultunk, hogyan dolgoztunk, és hogyan tanultunk a hibáinkból. Az egyik legnagyobb emberi gyengeség, hogy gyakran nem tudjuk értékelni a jelen pillanatot, csak utólag, amikor már elmúlt. A Motor Lublinnál töltött időből sok szép emléket viszek magammal, azonban mindennek megvan a maga ideje. Most jött el a váltás ideje, de hiszem, hogy útjaink még keresztezik egymást valamikor - jelentette ki.

Portugál edző is a stáb tagja

A klubhonlap bejelentése szerint a DVSC stábjához csatlakozik a portugál 36 éves Ednardo Monteiro is. Az asszisztens edző nagy tapasztalattal rendelkezik az utánpótlásképzésben, Lengyelországban több klub korosztályos csapatának is volt vezetőedzője, legutóbb a lengyel élcsapatnak számító Raków Częstochowánál dolgozott.

Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!

Olvastad már?
Zubkov érkezése mindent borított: Már nem Varga Barnabás a legdrágább igazolás
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően az AEK Athén leigazolta Olekszandr Zubkovot, aki 2030 nyaráig szóló szerződést írt alá új klubjánál.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Marad a kulcsember
Meghosszabbította június 30-án lejáró szerződését a 29 éves cseh védő, Martin Chlumecky, aki 2024 szeptembere óta játszik Kisvárdán és alapembernek is számít.
DVSC
Szűcs elkelt
A portugál bajnokságban legutóbb 5. helyen végzett FC Famalicão együtteséhez szerződött a debreceni Szűcs Tamás.
Szeged
NB I-es bajnokok távoztak
Távozott Szegedről Holman Dávid és Asmir Suljic is, utóbbi játékos érkezését a szerb élvonalbeli FC Radnicki már be is jelentette.
Tovább az összes átigazoláshoz