Megható felvételek: Nem bírta ki könnyek nélkül, Szalai sírva búcsúzott el a Fenertől - videó

Bár feljebb lépett, így is fájó szívvel hagyta ott a török Fenerbahcét.
Nyikes Zoltán 2023. július 24., hétfő 21:01
Bár feljebb lépett, így is fájó szívvel hagyta ott a török Fenerbahcét.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. július 24., hétfő 21:01

Hétfő délután vált hivatalossá, amit az elmúlt napok nemzetközi sajtóhírei alapján már szinte biztosra lehetett tudni: a német élvonalban szereplő Hoffenheimbe igazolt a magyar válogatott Szalai Attila.

A 25 éves védő két és fél évet követően, 117 tétmérkőzés után hagyta ott a Fenerbahcét, a török klub közösségi oldalain megjelent búcsúvideó pedig sokat elmond arról, mennyire szeretett ott játszani honfitársunk. A 35-szörös válogatott hátvéd a szurkolóknak is üzent, továbbá a felvétel végén az is látható, ahogy sírva búcsúzik el a Fener munkatársaitól és elérzékenyülve lép ki a stadion kapuin.

 

Átigazolások
Légiósok
Bolla Olaszországban?
Állítólag Serie A-klub tárgyal Bolla Bendegúz leigazolásáról.
Újpest
Bundesliga-érkező a Szuszában
A Puskás Akadémia elleni mérkőzés félidejében bemutatkozott az Újpest-szurkolóknak az az Arne Maier, aki az Augsburg csapatától szerződik a lila-fehérekhez. Részletek a játékosról itt!
Győri ETO
Paul Anton
Paul Anton, az ETO kulcsembere elmondta, nincs szó arról, hogy visszatérne Romániába, a győriekkel a hosszabbításról tárgyal.
Tovább az összes átigazoláshoz