Fotó: tsg-hoffenheim.de

Új Szalai van a városban: így jelentette be a Bundesliga-csapat a magyar válogatott védő érkezését - videó

A Bundesligában szereplő Hoffenheim hivatalosan is bejelentette a magyar válogatott védő szerződtetését.
Budai László 2023. július 24., hétfő 16:43
Fotó: tsg-hoffenheim.de
A Bundesligában szereplő Hoffenheim hivatalosan is bejelentette a magyar válogatott védő szerződtetését.
Szerző: Budai László 2023. július 24., hétfő 16:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Bundesligában szereplő Hoffenheim hivatalosan is bejelentette, ami az előző napok után hírei várható volt: a csapat szerződtette a Fenerbahce magyar válogatott védőjét, Szalai Attilát, aki 2027-ig kötelezte el magát. A német klub az együttes korábbi játékosát, Szalai Ádámot is bevonta az új igazolás bemutatásába.

Fabrizio Romano vasárnap arról számolt be, hogy a 25 éves labdarúgóért 12 millió euró körüli összeget fizetett a Hoffenheim a törököknek. A német élvonalbeli együttes az előző szezont a 12. helyen zárta a bajnokságban, az új idényt augusztus 14-én kezdi a Lübeck elleni Német Kupa-mérkőzéssel, majd öt napra rá a Freiburggal találkozik, már a Bundesligában. Az első tétmeccsig még a Rangersszel és a Fulhammel játszik felkészülési találkozón.

Olvastad már?
Szalai Ádám új pozíciót kapott a magyar fociban - itt a hivatalos bejelentés videón
A visszavonult válogatott csatár a magyar futballakadémiák munkáját összefogó és segítő Labdarúgó Módszertani Központ szakmai és képzési tanácsadója lett.
Elolvasom
Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz