Kép: M4 Sport

Megerősítve: Menesztette vezetőedzőjét az ETO a Szpari elleni NB II-es rangadó előtt - hivatalos

Az NB II-ben szereplő ETO FC vezetősége szerződést bontott az első csapatot irányító Antonio Munozzal.
Póczik Dávid 2024. február 24., szombat 10:21
Kép: M4 Sport
Az NB II-ben szereplő ETO FC vezetősége szerződést bontott az első csapatot irányító Antonio Munozzal.
Szerző: Póczik Dávid 2024. február 24., szombat 10:21

Múlt vasárnap a Csakfoci elsőként jelezte, hogy az utóbbi négy bajnokijából csak egyet megnyerő ETO FC Győr menesztheti vezetőedzőjét, a spanyol Antonio Munozt. Értesülésünket szombaton hivatalosan is megerősítették a kisalföldiek: a spanyol tréner 30 mérkőzés után távozik az egyesülettől.

A szakvezető mellett távozott a szintén spanyol Ibón Arrieta, valamint az ETO Akadémiánál dolgozik a jövőben Gyagya Attila erőnléti edző, és Márkus Gábor videóelemző.

Szintén honlapunk tudta meg először, hogy az a Kuznyecov Szergej az egyik jelöltje a feljutást célként kitűző győri gárdának, aki az előző idényben megnyerte a DVTK-val a másodosztály küzdelmeit, de nemrég menesztették Diósgyőrből. A hunfoci.hu pénteki híre szerint az ETO szombaton hivatalosan is bejelenti a 41 éves szakember érkezését.

A második helyen álló győri gárda hétfő este a listavezető Nyíregyháza Spartacus csapatát fogadja hazai pályán, így könnyen lehet, hogy Kuznyecov rögtön egy rangadóval mutatkozik be a zöld-fehérek kispadján.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Újpest
Grzelak sorsa
Az Újpest FC elnöke, Ratatics Péter a klub és a szakmai stáb körül kialakult helyzetről, és a meghozott döntések hátteréről nyilatkozott a csakfoci.hu-nak.
Budafok
Mészöly Géza lett a csapat új vezetőedzője
Hivatalossá vált amit a Csakfoci elsőként előre jelzett, Mészöly Géza lett az NB II-ben szereplő Budafoki MTE vezetőedzője.
Légiósok
Sallaiért ajánlat érkezhet
Törökországban arról írnak, hogy a VfB Stuttgart megadná azt a hatmillió eurót Sallai Rolandért, amennyiért a Galata vette őt tavaly nyáron.
Tovább az összes átigazoláshoz