Fotó: ujpestfc.hu

Megerősítve: Döntöttek Vignjevic jövőjéről Újpesten - hivatalos

A lila-fehérek hivatalosan is bejelentették, amit honlapunk előre jelzett: a következő szezonban is a szerb szakember irányítja a csapatot.
Budai László 2023. május 25., csütörtök 15:55
Fotó: ujpestfc.hu
A lila-fehérek hivatalosan is bejelentették, amit honlapunk előre jelzett: a következő szezonban is a szerb szakember irányítja a csapatot.
Szerző: Budai László 2023. május 25., csütörtök 15:55

Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu napközben előre jelzett: Nebojsa Vignjevic meghosszabbította szerződését az Újpesttel, így biztosan a szerb szakemberrel vág neki a csapat a következő szezonnak - jelentette be az egyesület.

A szerb tréner március 23-án tért vissza a lila-fehérekhez, azóta nyolc bajnokin négy győzelmet, két döntetlent és két vereséget ért el, vezetésével az együttes a tizedik helyről a hetedikig lépett előre. Vignjevic közel hétéves IV. kerületi karrierje alatt kétszer is Magyar Kupa-győzelemig vezette a csapatot (2014, 2018), 2014-ben magyar Szuperkupát, 2018-ban bajnoki bronzérmet is szerzett.

Olvastad már?
Honvéd: Bajnokcsapatban köthet ki a válogatott játékos - sajtóhír
Albán lapértesülés szerint a bajnoki cím legfőbb várományosa, a KF Tirana igazolná vissza a kispestiek válogatott játékosát, Albi Dokát.
Elolvasom
Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.
Tovább az összes átigazoláshoz