Fotó: ujpestfc.hu
A lila-fehérek hivatalosan is bejelentették, amit honlapunk előre jelzett: a következő szezonban is a szerb szakember irányítja a csapatot.
Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu napközben előre jelzett: Nebojsa Vignjevic meghosszabbította szerződését az Újpesttel, így biztosan a szerb szakemberrel vág neki a csapat a következő szezonnak - jelentette be az egyesület.
A szerb tréner március 23-án tért vissza a lila-fehérekhez, azóta nyolc bajnokin négy győzelmet, két döntetlent és két vereséget ért el, vezetésével az együttes a tizedik helyről a hetedikig lépett előre. Vignjevic közel hétéves IV. kerületi karrierje alatt kétszer is Magyar Kupa-győzelemig vezette a csapatot (2014, 2018), 2014-ben magyar Szuperkupát, 2018-ban bajnoki bronzérmet is szerzett.
Olvastad már?
Honvéd: Bajnokcsapatban köthet ki a válogatott játékos - sajtóhír
Albán lapértesülés szerint a bajnoki cím legfőbb várományosa, a KF Tirana igazolná vissza a kispestiek válogatott játékosát, Albi Dokát.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.