A két szövetség megállapodása értelmében az eredetileg megjelölt november 10-i időpont előtt egy nappal, november 9-én rendezik meg a Luxemburg-Magyarország férfi A-válogatott felkészülési mérkőzést, mert a rendező fél csak így tudta biztosítani, hogy nemzetközi mérkőzésre alkalmas helyszínen játszhassák le a csapatok a találkozót.
A magyar A-válogatottra idén még két mérkőzés vár: Luxemburg ellen idegenben, Costa Rica ellen hazai pályán lép pályára a csapat. A luxemburgi mérkőzést a két szövetségi eredeti megállapodása értelmében november 10-én rendezték volna meg, de annak érdekében, hogy a két válogatott megfelelő körülmények között, az ország első számú stadionjában léphessen pályára, egy nappal korábbra került az időpont: a találkozót így november 9-én, 20.00 órakor játsszák le a luxemburgi nemzeti stadionban, a Stade Josy Barthelben - írja az mlsz.hu.
Nemzeti csapatunk november 14-én 20:15-től a Groupama Arénában fejezi be 2017-es szereplését.
Átigazolások

Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.

Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.

Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.