Fotó: mlsz.hu

Magyar válogatott: Órákra leállt a jegyértékesítési oldal, aztán gyorsan elkelt 10 ezer bérlet - bejelentés

10 óra helyett 13 órától lehetett bérletet vásárolni a magyar válogatott 2024-es hazai mérkőzéseire - aztán "beindultak" a szurkolók.
Nyikes Zoltán 2024. március 1., péntek 10:44
Fotó: mlsz.hu
10 óra helyett 13 órától lehetett bérletet vásárolni a magyar válogatott 2024-es hazai mérkőzéseire - aztán "beindultak" a szurkolók.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. március 1., péntek 10:44

Az előzetes bejelentés szerint eredetileg március 1-én, pénteken 10 órától lehetett volna bérleteket vásárolni a magyar válogatott 2024-es hazai mérkőzéseire, ám néhány perccel az értékesítés kezdés előtt leállt a meccsjegy.mlsz.hu, a szurkolókat a "karbantartás – kérjük látogass vissza később!" üzenet fogadta.

A Magyar Labdarúgó Szövetség aztán 10 óra előtt két perccel az alábbiakat közölte a hivatalos közösségi oldalain:

A Szurkolói Klub szolgáltatójának jelzésére a bérletek értékesítésének kezdetét 13 órára változtatjuk! A megértést és a türelmet köszönjük!

Az MLSZ február 21-én jelentette be, hogy március elsejétől éves bérletet lehet vásárolni a magyar labdarúgó-válogatott mérkőzéseire, az akkori beszámoló szerint az öt mérkőzésre szóló bérletet első körben a megújult Szurkolói Klub tagjai vásárolhatják meg - az MLSZ csütörtöki közlése szerint már több, mint ötvenezren beléptek a klubba kedd reggel óta.

Fontos információ, hogy azoknak is újra kell regisztrálniuk, akik korábban már szurkolói klubtagok voltak. Regisztrálni az MLSZ honlapjának fejlécében található Regisztráció gomb megnyomásával az MLSZ bármelyik oldalán lehetséges, majd a személyes adatok megadása és az e-mail-cím megerősítése után felugró ablakban lehet belépni az MLSZ Szurkolói Klubjába. E lépés kihagyásával a felhasználó csupán az Alapregisztrációt teljesítette, ami önmagában nem jelent SZK-klubtagságot, csak a jegyvásárláskor alkalmazott alapfunkciók használatát biztosítja. A pénteki értékesítésen kizárólag klubtagok vásárolhatnak bérleteket: a rendszer adatai alapján a már regisztrált ötvenezer felhasználó mintegy 15%-a még nem lépett be a klubba – írta csütörtökön az mlsz.hu.

FRISSÍTÉS: Pénteken délután végre elindult az értékesítés, és 1 óra alatt 10 ezer bérlet talált már gazdára.

Az MLSZ 1+2 hónapra eltiltotta az Újpest edzőjét, Mészöly Gézát a „fekás” nyilatkozata miatt. Egyetértesz a döntéssel? Kattints és szavazz itt!

Olvastad már?
Rossi: "Szoboszlai után ő a legtehetségesebb játékos a válogatottunkban, eljött az ideje, hogy egy topklubba igazoljon"
A szövetségi kapitány szerint itt az idő, hogy Sallai Roland nyáron egy topklubba igazoljon.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz