Magyar Kupa: Gól nélküli meccsen jutott tovább a Balmaz, kettős győzelemmel a Csaba

A Debrecen és a Diósgyőr után a Balmazújváros és a Békéscsaba is bejutott a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé.
Privacsek András 2018. február 28., szerda 18:55
Szerző: Privacsek András 2018. február 28., szerda 18:55

A kemény, néhol havas talajon nem tudott folyamatos játék kialakulni a Balmaz - ETO meccsen. Az első félidőben ritkán forogtak veszélyben a kapuk, a 16. percben Rudolfnak volt egy jó fejese, de nem talált kaput.

A második félidő elején Szánthó nagy lövését védte Szécsi, majd a csereként beállt Haris is próbálkozott, de nem járt sikerrel.

Balmazújváros - ETO FC Győr 0-0, továbbjutott a Balmaz 3-2-es összesítéssel

Balmazújváros: Szécsi - Habovda, Jagodics, Tamás, Uzoma - Vajda, Sigér Dávid, Maisuradze, Rácz (Aandrics, 59.) - Arabuli (Haris, 65.), Rudolf (Shindagoridze, 77.)

ETO: Szatmári - Vadász, Koszó, Debreceni, Rokszin - Bagi (Pongácz, 60.) - Szimcso, Szánthó, Szatmári, Zamostny - Daru

Békéscsaba - Nagykanizsa 1-0 (Birtalan 81. – 11-esből) továbbjutott a Békéscsaba 4-1-es összesítéssel

A Diósgyőr és a DVSC már korábban kiharcolta a továbbjutást.

A Puskás Akadémia – ZTE mérkőzés 19 órakor kezdődik.  Az első meccset meglepetésre az NB II-es csapat nyerte.