Fotó: twitter.com/AZAlkmaar

Légiósok: "Több, mint tíz ajánlatot kaptunk már, a fiam a Benficát részesíti előnyben" - édesapja Kerkez Milos jövőjéről nyilatkozott

Sebastijan Kerkez szerint a fia már több, mint tíz ajánlatot kapott, ebből ötöt Angliából, de a Benficát részesítené előnyben.
Csakfoci.hu 2023. június 22., csütörtök 18:48
Fotó: twitter.com/AZAlkmaar
Sebastijan Kerkez szerint a fia már több, mint tíz ajánlatot kapott, ebből ötöt Angliából, de a Benficát részesítené előnyben.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 22., csütörtök 18:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Továbbra sem lehet tudni, hol folytatja pályafutását az egyik legkapósabb magyar válogatott játékos, Kerkez Milos, akivel kapcsolatban heti szinten jelennek meg az újabb hírek a nemzetközi sajtóban. Legutóbb például a Serie A-s Bologna érdeklődéséről lehetett olvasni, de korábban többek között a Liverpool, a Real Sociedad, a Leicester, a Bournemouth, a Lazio, a Leeds United, a Brentford, a Nice és a Sevilla is szóba került Kerkez kapcsán, de legfőképp a portugál lapok foglalkoztak vele a Benfica miatt.

A Record a napokban megkereste Milos Kerkez édesapját, Sebastijan Kerkezt, aki elárult néhány részletet.

– Milos továbbra is a Benficát részesíti előnyben, azonban még kivárunk a további fejleményekkel kapcsolatban. Az sem titok, hogy több, mint tíz ajánlatot kaptunk már, ebből ötöt Angliából –  idézi a Record az édesapát.

A cikkben emlékeztetnek arra is, hogy nem igazán közeledett a Kerkezt foglalkoztató AZ Alkmaar és a Benfica álláspontja az előző tárgyalások alkalmával, a holland klub ugyanis 20 millió euróért engedné el az egyik legjobbját, a portugálok pedig 15 millió eurónál többet nem akarnak kiadni. Hozzáteszik azt is, hogy a Benficának Kerkez fizetési igénye is gondot jelenthet és szeretnék, ha a balszélső kevesebbel is beérné.

Olvastad már?
Állítják: Marco Rossit a világ egyik leggazdagabb bajnokságába vinnék el
Külföldi lapinformációk szerint a Magyar Labdarúgó Szövetségnek "harcba kell szállnia Marco Rossi megtartásáért", miután több szaúdi élvonalbeli csapat is "lépéseket tehet" a szövetségi kapitány megszerzéséért.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Az első igazolás
25 éves, francia középső védő lett a nyári szezon első igazolása a zöldeknél: Nathan Zohoré a francia másodosztályból érkezett.
Nyíregyháza
Jovanov aláírt
Élt opciós jogával, és Vane Jovanovval szerződést hosszabbított a Nyíregyháza. A 27 éves védő a télen érkezett, tavasszal 13 mérkőzésen közel ezer percet töltött a pályán. Most két évre írt alá.
ZTE
Portugál edző jön
Filipe Çelikkaya személyében ismét portugál edzője lesz a ZTE-nek - állítja Portugália legismertebb sportlapja, az A Bola, amely szerint a 41 éves tréner egy szezonra ír alá Magyarországon.
Tovább az összes átigazoláshoz