Fotó: twitter.com/Fenerbahce_EN

Légiósok: Németh András győztes meccsen debütált a németeknél, mesternégyes Szalai Attiláéknál - videó

Németh András és Szalai Attila csapata is győzött a hétvégén, így mindkét játékos együttese a második helyet foglalja el a tabellán.
Póczik Dávid 2023. január 30., hétfő 12:12
Szerző: Póczik Dávid 2023. január 30., hétfő 12:12

A német másodosztályú Hamburger VSC otthon 4-2-re legyőzte Braunschweig együttesét a bajnokság 18. fordulójában. A hazaiaknál a 94. percben pályára lépett a magyar válogatott 20 éves támadója, Németh András is, aki pénteken írt alá új együttesénél. A hamburgi gárda ezzel a győzelemmel a 2. helyet foglalja el a tabellán, 2 ponttal lemaradva az éllovas Darmstadt mögött.

Bundesliga 2, 18. forduló:

Hamburger VSC-Braunschweig 4-2 (Glatzel 3., 49., Heyer 17., Reis 92., ill. Kaufmann 30., Wiebe 81.)

Szalai Attila csapata, a Fenerbahce hazai pályán kiütéses, 5-1-s sikert aratott a Kasimpasa ellen. A magyar válogatott védő végig a pályán volt a győzelem alkalmával, melynek köszönhetően a Fener megőrizte 2. helyét a tabellán.

Török Super Lig, 21. forduló:

Fenerbahce-Kasimpasa 5-1 (Valencia 37. - 11-esből, 39., 52., 69., Batshuayi 92., ill. Fall 24.)

Röhejes román reakció a magyargyalázásra: "Mi nem tehetünk semmiről"
A vasárnapi magyarellenes botránymeccs után a Craiova közleményében azt állítja, hogy a klub mentesül minden vétkesség alól, mivel nem ők szervezték a mérkőzést.
Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.