Légiósok: Lezárult az ügy, klubja fontos bejelentést tett Ádám Martinról - hivatalos

Hivatalossá vált, hogy Ádám Martin távozik az Ulsantól. A magyar válogatott támadó magasabb szinten, erősebb bajnokságban szeretne bizonyítani.
Nyikes Zoltán 2024. július 5., péntek 15:37
Hivatalossá vált, hogy Ádám Martin távozik az Ulsantól. A magyar válogatott támadó magasabb szinten, erősebb bajnokságban szeretne bizonyítani.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 5., péntek 15:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, amit az elmúlt napok dél-koreai sajtóhírei, valamint a játékos sokatmondó Instagram-sztorija után sejteni lehetett: az Ulsan Hyundai és Ádám Martin útjai elváltak egymástól - jelentették be a csapat pénteki bajnokija után, amin értelemszerűen a magyar válogatott támadó már nem is játszott.

A 29 éves támadó 2022 nyarán igazolt a Paksi FC-től a dél-koreai élvonalban szereplő együtteshez, amelyben 67 tétmeccsen 24 gólt és 9 asszisztot jegyzett, továbbá két bajnoki címnek is tevékeny részese volt.

Ádám ügynöke, Papp Gábor az nso.hu-nak elárulta, most, hogy szabadon igazolható a támadó, szeretnék, ha magasabb szinten, erősebb bajnokságban is bizonyíthatna, a válogatott pedig egyértelműen kiemelt szempont marad a folytatás tervezésében. Hozzátette azt is, hogy Ádám élete legjobb fizikai állapotában van és jó formában várja az új kihívásokat.

Mint ismert, csütörtökön meglepetésszerűen összeboronálták Ádámot a DVSC-vel is, ám a Csakfoci már a hír megjelenését követően azonnal jelezte, hogy erről szó sincs, nem sokkal később pedig Makray Balázs ügyvezető is elmondta, hogy nincs napirenden a 29 éves támadó leigazolása.

Olvastad már?
Fradi: 3,5 millió eurós középpályás érkezhet Hollandiából az új edző kérésére - sajtóhír
Hollandiában azt írják, hogy a Fradi meg akarja szerezni Philippe Rommenst. A Csakfoci úgy tudja, a magyar csapat valóban érdeklődik a Go Ahead Eagles középpályása iránt.
Elolvasom

 

Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz