Fotó: uhfc.tv

Légiósok: Ádám Martin az Instagramon tett egyértelmű utalást a jövőjére - így alakul a sorsa

Úgy tűnik, tényleg csapatot válthat nyáron a magyar válogatott csatár.
Budai László 2024. július 4., csütörtök 15:00
Fotó: uhfc.tv
Úgy tűnik, tényleg csapatot válthat nyáron a magyar válogatott csatár.
Szerző: Budai László 2024. július 4., csütörtök 15:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Az utolsó vacsora" - ezzel a felirattal, egy dél-koreai zászlóval és egy integető emojival tett közzé videót Ádám Martin, az Ulsan Hyundai magyar válogatott csatára az Instagramon. Ezzel gyakorlatilag maga is megerősítette azokat a sajtóhíreket, miszerint nyáron elhagyhatja koreai együttesét. 

Ádám számára 2022 nyarán kiválóan indult a koreai élet, azonnal berobbant csapatába, 14 bajnokin kilenc gólt lőtt és négy gólpasszt adott, ezzel nagy érdemei voltak abban, hogy az Ulsan elhódítsa a bajnoki címet. A következő szezonban azonban már nem számították rá ennyire meghatározóan, a bajnokságban csak 12-szer kezdett, 18-szor becserélték, összesen 32 tétmeccsen hét gólig és négy gólpasszig jutott - igaz, ezúttal is bajnokok lettek.

Ádám helyzete idénre sem változott sokat, annak ellenére sem, hogy a számai továbbra is rendben vannak, 2024-ben 20 tétmeccsen nyolcszor volt eredményes, emellett adott egy gólpasszt is.

Ádám Instagram-sztorija:


Forrás: Ádám Martin Instagram
Olvastad már?
Légiósok: Ádám Martint NB I-es klubbal hozták szóba, de...
Felmerült a magyar sajtóban Ádám Martin esetleges hazaigazolása, de nem téma a csatár megszerzése Debrecenben.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz