Légiósok: Ádám Martint NB I-es klubbal hozták szóba, de...

Felmerült a magyar sajtóban Ádám Martin esetleges hazaigazolása, de nem téma a csatár megszerzése Debrecenben.
Csakfoci.hu 2024. július 4., csütörtök 15:26
Felmerült a magyar sajtóban Ádám Martin esetleges hazaigazolása, de nem téma a csatár megszerzése Debrecenben.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 4., csütörtök 15:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, "Az utolsó vacsora" felirattal, egy dél-koreai zászlóval és egy integető emojival tett közzé videót Ádám Martin, az Ulsan Hyundai magyar válogatott csatára az Instagramon. Ezzel gyakorlatilag maga is megerősítette azokat a sajtóhíreket, miszerint nyáron elhagyhatja koreai együttesét. 

A magyar sajtóban jelent meg az a hír, hogy a támadó az NB I-ben, azon belül is Debrecenben merült fel kiszemeltként, de a DVSC-hez közeli forrásunk szerint erről nincs szó, egyáltalán nem téma a Lokinál a 29 éves futballista szerződtetése.

TOVÁBB: Minden hír a DVSC-ről itt!

Átigazolások
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz