Légiósok: Ádám Martint NB I-es klubbal hozták szóba, de...

Felmerült a magyar sajtóban Ádám Martin esetleges hazaigazolása, de nem téma a csatár megszerzése Debrecenben.
Csakfoci.hu 2024. július 4., csütörtök 15:26
Felmerült a magyar sajtóban Ádám Martin esetleges hazaigazolása, de nem téma a csatár megszerzése Debrecenben.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 4., csütörtök 15:26

Mint arról beszámoltunk, "Az utolsó vacsora" felirattal, egy dél-koreai zászlóval és egy integető emojival tett közzé videót Ádám Martin, az Ulsan Hyundai magyar válogatott csatára az Instagramon. Ezzel gyakorlatilag maga is megerősítette azokat a sajtóhíreket, miszerint nyáron elhagyhatja koreai együttesét. 

A magyar sajtóban jelent meg az a hír, hogy a támadó az NB I-ben, azon belül is Debrecenben merült fel kiszemeltként, de a DVSC-hez közeli forrásunk szerint erről nincs szó, egyáltalán nem téma a Lokinál a 29 éves futballista szerződtetése.

TOVÁBB: Minden hír a DVSC-ről itt!

Átigazolások
Tiszakécske
Sós is jön?
Sós Bence (aki ősszel kölcsönben a KBSC-nél szerepelt, de télen visszatért a Topolyához) az NB II-be szerződhet. A játékos pályára lépett a Vasas elleni edzőmeccsen, és van esély a leigazolására.
Tiszakécske
Új igazolások
Legutóbb Kozármislenyben futballozott, most pedig Tiszakécskére igazolt a 22 éves támadó, Kócs-Washburn Erik. Ugyancsak itt folytatja a Vasas kapusa, Kiss Ágoston, ő 2,5 évre írt alá.
Diósgyőr / Légiósok
Gera Dániel
Bejelentették, hogy a csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Gera Dániel a DVTK-tól hivatalosan is a Persepolis FC-hez igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz