Koszta Márk találatával a Maccabi Bnei Raina 1-0-ra győzött a Beitar Jeruzsálem otthonában.
A Maccabi Bnei Raina Koszta Márk 55. percben szerzett tizenegyesgóljával 1-0-ra legyőzte a Beitar Jeruzsálem együttesét az izraeli első osztály alsóházi rájátszásának utolsó előtti, 32. fordulójában.
Kosztáék a szombati sikerrel a 10. helyre ugrottak előre a tabellán, és előnyük már 6 pont a kiesőhelyen szereplő Kiryat Shmona gárdájával szemben, ami azt is jelenti, hogy a magyar támadó klubja bent maradt az élvonalban. A 26 éves magyar csatár egyébként 12 bajnoki mérkőzésen már 8 gólnál jár izraeli csapatában.
Olvastad már?
Orosz Pál a Fradi 34. bajnoki aranya után: "Nem alibi hangulat lesz" - itt vannak a következő kimondott célok
Orosz Pál az újabb, megszerzett aranyérem mellett a Kisvárda elleni ünneplésről, a várható változásokról és a következő célokról is beszélt.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)