Fotó: twitter.com/SunderlandAFC

Légiósok: Győztes gólpasszt adott, eddigi legjobb meccsét játszotta csapatában a magyar válogatott játékos - videó

Callum Styles szögletből osztott ki asszisztot a Sunderlandben.
Nyikes Zoltán 2024. április 13., szombat 19:43
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. április 13., szombat 19:43

Bár az utóbbi időben egyre több kritikát kapott az angol másodosztályú Sunderlandnél kölcsönben játszó Callum Styles, aki ezúttal viszont csapata egyik legjobbja volt a West Bromwich ellen idegenbeli bajnokin.

A magyar válogatott játékos a bal oldalon kapott szerepet, a Sunderland egyik szurkolói oldala, az sbnation.com szerint pedig "a legjobb meccsét játszotta" a klubnál, miután az első játékrész hosszabbításában gólpasszt adott szögletből, valamint rengeteget volt játékban. Ez az assziszt pedig a győztes gólt eredményezte, hiszen a Sunderland 1-0-ra nyert a 43. forduló szombati játéknapján.

Styles gólpassza

Nem győzik ünnepelni Dárdaiékat a 63 ezer ember előtti K.O. után: "Király, király, király!"
Dárdai Pál a szurkolóknak és a rendőrségnek is köszönetet mondott a Rostock elleni 4-0 után.

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)