Fotó: kasimpasa.com.tr

Légiósok: Csúnyán faképnél hagyták a kapott gól előtt, azonnal lecserélték a magyar válogatott védőt - videó

Szalai Attila hibája után kapott gólt csapata a török bajnokság hétvégi mérkőzésén.
Csakfoci.hu 2025. november 24., hétfő 16:24
Fotó: kasimpasa.com.tr
Szalai Attila hibája után kapott gólt csapata a török bajnokság hétvégi mérkőzésén.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. november 24., hétfő 16:24

Nem sikerült a legjobban a válogatott szünet után első bajnoki Szalai Attila számára, aki ezúttal is a Kasimpasa kezdőcsapatában kapott helyet az Alanyaspor elleni idegenbeli bajnokin. A 27 éves játékosnak az első játékrészben ugyan akadt több jó megmozdulása is, egy blokkolt lövést és két megnyert párharcot is feljegyezhetett, ám a szünet előtt közvetlenül nagy hibát vétett.

A hosszabbítás második percében egy bedobást követően volt határozatlan, bizonytalanul ment bele egy párharcba és könnyendén lefordult róla Ui-Jo Hwang, aki a 16-oson belülre érve a léc alá bombázott, megszerezve ezzel a vezetést az Alanyaspornak.

Szalait végül a félidőben le is cserélte edzője, majd a fordulás után összejött a fordítás a Kasimpasának és 2-1-re nyert.

Olvastad már?
Váratlan bejelentés: Távozik a 92-szeres válogatott védő az NB I-ből
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.
Elolvasom

 

Átigazolások
Fradi
Nardin Mulahusejnovic
A Ferencváros is figyelemmel kíséri az örmény FC Noah csatárát.
DVSC
Nagy bejelentés
A DVSC 2029 nyaráig meghosszabbította Szűcs Tamás szerződését.
DVSC
Rossi segítője érkezett
A magyar válogatott stábtagja, a korábban a KBSC-nél dolgozó Simon László érkezett a Lokihoz.
Tovább az összes átigazoláshoz