Német lapértesülés szerint a Leipzig nem ragaszkodik a magyar kapushoz, aki azonban megküzdene a helyéért.
A Bundesliga-hírekben rendre jól értesült Sky Sports-riporter, Florian Plettenberg arról ír a Twitteren, hogy az RB Leipzig a téli vagy a nyári átigazolási időszakban megválna a sérülése után csak második számú kapusnak számító Gulácsi Pétertől.
Gulácsi azonban maradna és harcba szállna a jelenleg a kezdőből kirobbanthatatlannak tűnő Janis Blaswichhal, valamint a nyáron a Genktől érkező fiatal Maarten Vandevoorttal. Bővebben itt.
Átigazolások
Újra a Partizannál
Srdjan Blagojevic
Srdjan Blagojevicot ismét a Partizan Belgrád élére nevezték ki.
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.