Légiósok: A legkisebb Dárdaiért újabb világhírű csapat jelentkezett be - sajtóhír

Német sajtóhírek szerint az Ajax is bejelentkezett a Hertha német-magyar tehetségéért, Dárdai Bencéért.
Csakfoci.hu 2023. december 11., hétfő 14:05
Német sajtóhírek szerint az Ajax is bejelentkezett a Hertha német-magyar tehetségéért, Dárdai Bencéért.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 11., hétfő 14:05

A 17 éves Dárdai Bence - Dárdai Pál vezetőedző legkisebb fia - már többször szerepelt a német másodosztályú Hertha első csapatában, de profi szerződést még nem írt alá a berliniekkel. És teljesen új kapuk nyílhatnak meg előtte, ha kontraktusa lejár a jövő nyáron.

A német ASB Zeitung információi szerint a korábban már emlegetett Borussia Mönchengladbach, Juventus és Milan mellett

a 4-szeres BEK- és BL-győztes, kimagasló utánpótlás-nevelő klubként is ismert - igaz, jelenleg nem a legszebb napjait élő - Ajax Amszterdam is bejelentkezett az U17-es Európa-bajnok támadóért.

"Berlinben tartani őt szinte lehetetlen lesz így" - fogalmaz a portál.

Átigazolások
Fradi
Visszaküldenék a kölcsönjátékost
A skót Dundee United tárgyal a Ferencvárossal, hogy visszaküldhesse Isaac Pappoét, aki még augusztusban szenvedett súlyos sérülést, és a jelek szerint már nem játszhat a szezonban.
Szpari
Osztrák tornyot igazoltak
A Nyíregyháza szerződtette a cseh élvonalbeli Slovácko 29 éves osztrák csatárát, Marko Kvasinát.
DVSC
Így alakul a keret
Játékosáramlásról, esetleges edző- és kapuskérdésről is beszélt Bogdán Ádám sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz