Fotó: dvtk.eu

Külföldi csapata lehet a magyar gólkirálynak - sajtóhír

Sajtóhírek szerint a lengyel élvonalbeli Warta Poznan teszteli Eppel Mártont, aki jelenleg szabadon igazolható.
Csakfoci.hu 2023. október 15., vasárnap 18:00
Fotó: dvtk.eu
Sajtóhírek szerint a lengyel élvonalbeli Warta Poznan teszteli Eppel Mártont, aki jelenleg szabadon igazolható.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 15., vasárnap 18:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Új csatárt keres a lengyel élvonalban a 13. helyen álló Warta Poznan együttese, amelynek komoly problémája van a kapu előtti hatékonysággal. Az idei Ekstraklasa-szezonban a poznaniak mindössze 11 gólt szereztek, ennél pedig csak négy csapatnak van kevésbé gólérzékeny támadósora (LKS, Górnik Zabrze, Korona Kielce, Piast Gliwice).

A Meczyki.pl portál főszerkesztője, Tomasz Włodarczyka azonban úgy tudja, hogy a klub már tárgyalásokat folytat egy új csatárral - a csapat költségvetése azonban igencsak korlátozott, ami azt jelenti, hogy a vezetőség elsősorban az érvényes szerződéssel nem rendelkező játékosokat nézi meg. Így került a képbe a cikk szerint Eppel Márton, aki legutóbb, Diósgyőrben játszott az NB II-ben, de a 2023/24-es szezon kezdete előtt távozott Miskolcról.

A tapasztalt játékos az elmúlt szezonban 32 mérkőzésen négy gólt szerzett és három asszisztot jegyzett. A "Transfermarkt" portál 150 ezer euróra taksálja az értékét Eppel a cikk szerint már a Wartával edz, és egy edzőmeccsen is játszott . A poznani csapat még nem döntött arról, hogy szerződést kötnek-e a magyar támadóval.

A 8-szoros magyar válogatott Eppel a 2016–2017-es szezonban bajnok és gólkirály lett 16 találatával a magyar élvonalban, a Honvéd színeiben.

Átigazolások
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz