fotó: ujpestfc.hu

Krznar az Újpest barcikai égése után is hisz magában: "Az én munkám kirángatni a csapatot ebből a helyzetből"

Így értékelték az NB I-es vezetőedzők a Nyíregyháza-Paks (1-1) és a KBSC-Újpest (2-0) bajnokit.
Budai László 2025. szeptember 20., szombat 22:16
fotó: ujpestfc.hu
Így értékelték az NB I-es vezetőedzők a Nyíregyháza-Paks (1-1) és a KBSC-Újpest (2-0) bajnokit.
Szerző: Budai László 2025. szeptember 20., szombat 22:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nyíregyháza-Paks 1-1

Összefoglaló itt.

Bognár György (Paksi FC): - Szerintem reális eredmény született, annak ellenére, hogy többnyire az ellenfél térfelén játszottunk – de ez inkább passzív játék volt. Nem járattuk elég gyorsan a labdát, hiányzott a kreativitás, és kevés helyzetet alakítottunk ki. Mindkét csapat inkább küzdött, mint játszott. Természetesen jobban örültünk volna a győzelemnek, de így is reálisnak érzem az eredményt, és ezt is értékelnünk kell. A hozzáállással nem volt gond, viszont technikailag és kreativitásban a jövő hétre mindenképpen javulnunk kell. Nincs itt semmi gond, jövő héten majd nyerünk! (paksifc.hu/M4 Sport)

Szabó István (Nyíregyháza): - A jó védekezésből hatékony átmeneteket szerettünk volna végrehajtani, ami meg is valósult. A második félidőben sajnos egy beadás után a Paks vezetést szerzett, de végig hittem a csapatban, a közönség is mellénk állt, és megérdemelten egyenlítettünk. Sőt, úgy érzem kicsit közelebb álltunk a győzelemhez. (nyiregyhazaspartacus.hu)

KBSC-Újpest 2-0

Összefoglaló itt.

Kuttor Attila (KBSC): - Nagy odafigyeléssel, akarattal, helyenként jó futballal, megérdemelten nyertünk. Fejlődő csapat vagyunk, ott még nem tartunk, hogy egy Újpest ellen 90 percen keresztül domináljunk, óhatatlan volt, hogy a második félidő ne csak a futballról szóljon, de ebben a szakmában is megálltuk a helyünket. Most alakult ki a keretünk, kezdünk összeérni, reméljük, szép jövő lesz a vége. (M4 Sport)

Damir Krznar (Újpest): - Minden felelősséget vállaltam a szurkolók előtt, én vezetem ezt a hadsereget. Bár ezekben a napokban mindennek tűntünk, csak hadseregnek nem, nem láttam a játékosokban a kurázsit, a gyilkos ösztönt.

Az én munkám kirángatni a csapatot ebből a helyzetből, le kell szűrni a tanulságokat. Még mindig hiszek abban, hogy erre képes vagyok, és köszönöm a szurkolóknak, hogy még mindig mögöttünk állnak. Nem szabad feladni, egymás szemébe kell néznünk, be kell vallani, hogy ez a teljesítmény nem elég

- hangsúlyozta a mérkőzést követően Damir Krznar, aki a csapattal mintegy félórát töltött a szurkolók előtt.

(M4 Sport)

Olvastad már?
Krznar a szitkok kereszttüzében: Az Újpest újabb kínos veresége után az edző elsőnek állt a szurkolók elé - videó
Így hallgatta meg a lila-fehér drukkerek kritikáit az újpestieket irányító Damir Krznar.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz