Fotó: putnokfc.hu
Sok kilátogató szurkolóra számítanak Putnokon is.
Mint ismert, a Magyar Labdarúgó Szövetségben kedden készítették el a négy NB III-as csoportgyőztes osztályozójának párosítását, a sorsolás értelmében pedig Putnok-Szentlőrinc és Tatabánya-Békéscsaba osztályozókat rendeznek az NB II-be jutásért.
A borsodi klubnál mindent megtesznek, hogy minél több szurkoló látogasson ki a találkozóra, a Putnok hivatalos oldala ugyanis azt írja, a felnőtt szurkolók egy pohár ingyen sörben részesülnek.
Nézőkből vélhetően nem lesz hiány, legalább is a klubhonlap azt írja, hogy a várható nagy létszámra való tekintettel megkérnek minden kilátogatót, hogy érkezzen időben az összecsapásra. Az első mérkőzést ezen a hétvégén vasárnap, míg a visszavágót egy héttel később rendezik.
Olvastad már?
NB I: Magyar utánpótlás-válogatott játékost igazolhat a DAC
A csakfoci.hu információja szerint a legutóbb a DVSC-nél kölcsönben szereplő ETO-középpályás, Tuboly Máté Dunaszerdahelyre kerülhet.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.