Fotó: pfla.hu

Horrorsérülés az NB I-ben: A játékos fejéből ömlött a vér, le is kellett cserélni - fotó, videó

A vasárnapi Mezőkövesd–Puskás Akadémia bajnoki (0-4) első félidejének 33. percében a találkozó addigi egyetlen gólját szerző Jonathan Levi szenvedett súlyosnak tűnő sérülést.
Csakfoci.hu 2024. április 15., hétfő 10:17
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 15., hétfő 10:17

A svéd játékos Pillár Róberttel ütközött csúnyán, amelynek következtében elöntötte a vér az arcát, előbb ápolást kapott, majd le is kellett cserélni. Az M4 Sport jelentése szerint Jonathan Levi orrcsonttörést szenvedett.

Az eset miatt egyébként Pillárnak is felszakadt a bőr a fején, ő egy "turbánt" kapott és folytathatta a találkozót - a védő elnézést is kért túlzott keménysége miatt Levitől.

A videó megtekintését csak erős idegzetűeknek ajánljuk - itt látható az M4 Sport felvétele!

Mint ismeretes, a Mezőkövesd szinte reménytelen helyzetből várhatja az utolsó fordulókat az OTP Bank Ligában, miután 4-0-ra kikapott hazai pályán a Puskás Akadémiától, hiszen már csak minimális matematikai esélye maradt a bennmaradásra. A felcsútiak viszont még harcban lehetnek akár a dobogós helyezésekért is.

NB I: Ez kell hozzá, hogy a Fradi már a hétvégén bajnok legyen - az Újpest is szoríthat Dibuszék aranyáért
Megnéztük, milyen hétvégi eredmények jelenthetik a Fradi újabb bajnoki aranyát, valamint azt is kiszámoltuk, a kiesők milyen forgatókönyv alapján búcsúzhatnak már ebben a fordulóban.
Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)