Súlyos bokasérülés után mintegy három hónappal újra futballozhatott Németh András, a német Hamburger SV magyar válogatott támadója.
Németh András még áprilisban, egy edzésen sérült meg súlyosan, belső bokatörése után meg is műtötték.
Három hónapig nem is állhatott csapata rendelkezésére, de vasárnap, a Rangers elleni glasgow-i felkészülési mérkőzés 69. percében újra pályára léphetett csereként, klubja pedig egy rövid Twitter-videóban meg is örökítette visszatérése és becserélése pillanatait.
A 20 éves Németh 2023 januárjában igazolt Hamburgba a belga Genktől, majd 11 bajnokin kapott lehetőséget a Bundeskliga 2-ben, ezeken a meccseken 2-szer volt eredményes. A magyar válogatottban 2 mérkőzésen 1 találat a mérlege.
Comeback nach Knöchelbruch: Andras #Nemeth ist back in business. 😍
— Hamburger SV (@HSV) July 22, 2023
__ #RFCHSV 2:0 #nurderHSV pic.twitter.com/zz8hFTICJA
Olvastad már?
Hertha: Megvan a megegyezés a Vidivel, hamarosan aláírhat a magyar válogatott szélső - sajtóhír
A Bild azt írja, ifj. Dárdai Pál már Berlinben tartózkodik, még a hétfői nap folyamán átesik az orvosi vizsgálatokon, majd alá is írja új szerződését a Herthánál.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.
Nagykanizsa
Hárman is próbajátékon
Kersák Roland, Ebot Martin és Yaroslav Helesh is az NB II-es Nagykanizsánál vesz részt próbajátékon - szúrta ki az Öltözőn Túl.
MTK
Zeljkovic marad
A kék-fehérek megállapodtak a Viktoria Plzennel, így a tavalyi év egyik legjobb NB I-es légiósa, Adrian Zeljkovic a következő szezonban is a Hungária körúton futballozhat.