Fotó: MLSZ

Hidegzuhany: Először találta el Montenegró a kaput a Puskás Arénában és vezetést is szerzett - videó

1-0-ra vezetett a magyar-montenegrói Eb-selejtező félidejében a vendégcsapat, amely egy komoly magyar védelmi megingást használt ki.
Dudás Gábor 2023. november 19., vasárnap 15:50
Fotó: MLSZ
Szerző: Dudás Gábor 2023. november 19., vasárnap 15:50

Magyar mezőnyfölénnyel, de összességében kiegyenlített játék mellett folytatódott a vasárnapi találkozó, hogy aztán szinte a semmiből vezetést szerezzen Montenegró.

A 36. percben, Nagy Zsolt hibáját kihasználva fejelte középre a labdát Jovetic, ahol a berobbanó Rubezic bólintott Dibusz feje fölött a kapuba (0-1). Ez volt a meccs első kaput eltaláló kísérlete, és először került hátrányba a válogatottunk az évben, ami a hazai meccseket illeti.

Aztán jött Szoboszlai a második félidő közepén, és...

Őrület! Szoboszlai 1 perc alatt fordított Montenegró ellen - videón a duplája
Óriási fordulat jött a Magyarország-Montenegró Eb-selejtező második félidejének közepén, 1-0-s vendégvezetésnél.
Paks
Böde, Gévay, Könyves
Böde Dániellel és Gévay Zsolttal már megegyeztek a paksiak a közös folytatásról, azonban Könyves Norbert jövője kérdéses, mert a csatár még nem döntött a hosszabbításról. (Nemzeti Sport)
Schäfer András
Az német élvonalbeli Union Berlin meghosszabbította Schäfer András szerződését.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.