Fotó: MLSZ

Hidegzuhany: Először találta el Montenegró a kaput a Puskás Arénában és vezetést is szerzett - videó

1-0-ra vezetett a magyar-montenegrói Eb-selejtező félidejében a vendégcsapat, amely egy komoly magyar védelmi megingást használt ki. 
Dudás Gábor 2023. november 19., vasárnap 15:50
Fotó: MLSZ
1-0-ra vezetett a magyar-montenegrói Eb-selejtező félidejében a vendégcsapat, amely egy komoly magyar védelmi megingást használt ki. 
Szerző: Dudás Gábor 2023. november 19., vasárnap 15:50

Magyar mezőnyfölénnyel, de összességében kiegyenlített játék mellett folytatódott a vasárnapi találkozó, hogy aztán szinte a semmiből vezetést szerezzen Montenegró.

A 36. percben, Nagy Zsolt hibáját kihasználva fejelte középre a labdát Jovetic, ahol a berobbanó Rubezic bólintott Dibusz feje fölött a kapuba (0-1). Ez volt a meccs első kaput eltaláló kísérlete, és először került hátrányba a válogatottunk az évben, ami a hazai meccseket illeti.

Aztán jött Szoboszlai a második félidő közepén, és...

Olvastad már?
Őrület! Szoboszlai 1 perc alatt fordított Montenegró ellen - videón a duplája
Óriási fordulat jött a Magyarország-Montenegró Eb-selejtező második félidejének közepén, 1-0-s vendégvezetésnél.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Tajti távozott
Tajti Mátyás jó eséllyel a román élvonalba igazol.
Mezőkövesd
Zachán hosszabbított
A Mezőkövesd Zsóry FC 2027-ig meghosszabbította Zachán Péter szerződését. A hátvéd 2024 nyarán érkezett, azóta 37 bajnoki mérkőzésen lépett pályára sárga-kék színekben, és két góllal is segítette a csapatot.
Légiósok
Vida Romániában
Vida Kristopher az előző idényben a Tatabányát erősítette, most a román másodosztályban szereplő Szatmárnémeti ajánlatára bólintott rá. (NSO)  
Tovább az összes átigazoláshoz