Őrület! Szoboszlai 1 perc alatt fordított Montenegró ellen - videón a duplája

Óriási fordulat jött a Magyarország-Montenegró Eb-selejtező második félidejének közepén, 1-0-s vendégvezetésnél.
Dudás Gábor 2023. november 19., vasárnap 16:32
Szerző: Dudás Gábor 2023. november 19., vasárnap 16:32

A 66. percben megtört végre a jég Montenegró ellen. Az addig a kaput csak egyszer etalálló magyar válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik indult meg a jobbösszekötő helyén, Nagy Ádám önfeláldozó indítását követően, majd 3-4 védőt is megbolondított, mielőtt kilőtte volna a jobb alsót (1-1).

És ezzel nem volt vége! Bő egy perc múlva Szoboszlai a bal oldalon bukkant fel, összejátszott Ádámmal, majd úgy lőtte be a vezető gólunkat, hogy a kapus lába is hozzáért a labdához - 2-1, fordítottunk! Őrület, amilyen hangulat lett ettől a Puskás Arénában!

Dejan Stankovic
Dejan Stankovic a mai nappal felbontotta szerződését a Ferencvárossal, a vezetőedzővel távozik a vele érkezett külföldi stáb is - jelentette be az FTC hivatalos oldala.
Hivatalossá vált, hogy a Szpartak Moszkvánál folytatja pályafutását a szerb szakember.
Az M4 Sporthoz hasonlóan a Csakfoci is úgy értesült, hogy Dejan Stankovic vezetőedző távozik a Ferencvárostól, miután elfogadta egy másik klub ajánlatát, ezt pedig már közölte is az FTC vezetésével.