Fradi: Kerkez korábbi edzője az egyik fő jelöltté lépett elő, de Keane-nel is tárgyalnak még - exkluzív

A Csakfoci információja szerint az alábbi négy edző közül kerül ki a befutó a Ferencvárosnál, közülük új név és az egyik legfőbb jelölt Pascal Jansen.
Budai László 2024. június 10., hétfő 16:13
A Csakfoci információja szerint az alábbi négy edző közül kerül ki a befutó a Ferencvárosnál, közülük új név és az egyik legfőbb jelölt Pascal Jansen.
Szerző: Budai László 2024. június 10., hétfő 16:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Ferencvárosnál továbbra sem született döntés Dejan Stankovic utódját illetően, a nyári felkészülési viszont pénteken már kezdetét veszi, így az idő sürgeti a kilencedik kerületi klubot. Úgy tudjuk, hogy ezekben a napokban is javában zajlanak a tárgyalások a jelöltekkel, akik között egy új név mindenképpen felfedezhető.

A Csakfoci információi szerint ugyanis képben van az 51 éves Pascal Jansen is, aki legutóbb az AZ Alkmaarnál tevékenykedett 2020 decemberétől 2024 januárjáig, itt együtt dolgozott többek között Kerkez Milossal is, de annak az Arne Slotnak is volt az asszisztense, aki nemrégiben Jürgen Kloppot váltotta a Liverpoolnál. A csapattal harmadikként, negyedikként és ötödikként is zárta a holland élvonalat, minden évben sikerült kiharcolnia a nemzetközi kupaszereplést. Az elmúlt napokban Angliában szóba hozták a Sunderland együttesével is, de úgy tudjuk, hogy a Fradinál az egyik fő jelölt.

Szintén képben van még a korábbi híreknek megfelelően a Maccabi Tel-Aviv ex-edzője, Robbie Keane, akivel információink szerint a következő napokban várható tárgyalás. Rajtuk kívül még jelölt két norvég szakember, a Moldét irányító Erling Moe, valamint a legutóbb a Club Bruggénél dolgozó, de a skót Celticnél is megfordult Ronny Deila is - utóbbi két edzővel úgy tudjuk, hogy már meg is voltak a tárgyalások.

A hírrel kapcsolatban megkerestük a Ferencvárost, a klub azonban sajtóértesüléseket nem kommentál.

Olvastad már?
NB I: Az Újpest ajánlatot tett a rivális edzőjének - így áll az ügy
Információink szerint a Fehérvárt irányító Bartosz Grzelak továbbra is erős jelölt a lila-fehér kispadra.
Elolvasom
Átigazolások
Nagykanizsa
3 igazolás
Az NB II-es Nagykanizsa 3 új igazolást jelentett be: érkezik a korábbi békéscsabai csatár, Borsos Filip, a védelembe a 21 éves Pintér Máté, valamint a szélső támadó, Ebot Martin is a keretet erősíti a jövőben.
Fradi
Romão az Akhmatba tart
A Csakfoci úgy tudja, az az Akhmat Groznij szerződtetné Júlio Romãót, amelyet Sztanyiszlav Csercseszov irányít.
DVSC
Távozó légiós
Távozik a DVSC-től Fran Manzanara. A 29 éves spanyol középpályás 2025 nyarán érkezett Debrecenbe, 16 bajnokin és 2 kupamérkőzésen lépett pályára a Loki színeiben.
Tovább az összes átigazoláshoz