Fotó: ujpestfc.hu

Fair play-díjas jelenet Újpesten: Csoboth is jelezte, hogy nem jár a csapatának 11-es - videó

A vasárnapi Újpest-Paks NB I-es bajnoki (3-2) 77. percében igen sportszerű jelenet zajlott le a pályán.
Dudás Gábor 2023. április 17., hétfő 11:51
Szerző: Dudás Gábor 2023. április 17., hétfő 11:51

A paksi Kádár Tamás és az újpesti Csoboth Kevin találkozása után, még 2-2-s állásnál többen büntetőt követeltek hazai oldalról, de a támadó is jelezte egy bólintással, hogy nem történt szabálytalanság, így 11-es sem járt az eset miatt - tényleg sportszerű jelenet volt. Le is pacsizott egymással a két futballista.

Néhány perccel később a sors meg is "jutalmazta" a válogatott szélsőt, hiszen egy ellene elkövetett fault után lőtte a kapuba Antonov a győztes büntetőt a paksi kapuba.

Vignjevic a bravúros Újpest-győzelemről: "Izgalmas volt, de szép nem, futball sem sok volt" - így látták az edzők
Így látta a négy szakvezető a két vasárnapi NB I-es bajnokit Kisvárdán, illetve Újpesten. Edzői értékelések az élvonalból.