Fotó: facebook.com/etofcgyor
Deian Boldor után újabb rutinos hátvéd távozik az ETO csapatától.
Elhagyja a magyar bajnok ETO FC csapatát az együttes 29 éves belga középhátvédje, Senna Miangue. A játékos tavaly ősszel érkezett Győrbe, azóta 12 mérkőzésen egy gólpassz volt a mérlege.
A futballista Instagram-oldalán köszönt el a klubtól.
- Köszönök mindent ETO FC! Örökké hálás leszek, újra lehetőséget adtatok nekem, hogy élvezzem a futballt - és élveztem is. Minden jót kívánok a jövőre nézve - búcsúzott Miangue.
Olvastad már?
Komoly kérője van az ETO egyik legjobb játékosának - így áll az ügye
A csakfoci.hu információi szerint az ukrán élvonalbeli LNZ Cherkasy szeretné megszerezni az ETO FC horvát balhátvédjét, Daniel Stefuljt.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
A Barcelona első csapatával kezdte meg a felkészülést a magyar válogatott kapus, Yaakobishvili Áron.
ETO
Fiatal érkező
Modou Lamin Mass a győri zöld-fehéreknél folytatja pályafutását.
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.