Fotó: MTI/Purger Tamás
Nem mindennapi, de már ismert dallal, és némi tombolással ünnepelte FTC elleni sikerét az ETO FC. Amely Fehér Miklósról is megemlékezett a Groupama Arénában.
Az ETO-nál megadták a módját az ünneplésnek is a Ferencváros vasárnapi, 3-1-es legyőzését követően is: a Groupama Aréna vendégöltözőjében is elődták a játékosok a szinte már klasszikussá vált, magyar-angol nyelvű "Itt a hattyú" mondókájukat...
Az erről készült felvétel már látható is a legnagyobb közösségi oldalakon.
A dalszöveg:
Újra itt a tavasz, visszajött a hattyú,
Lesz...ta a vállam, mondtam neki: f..ck you!
A győri játékosok és szurkolók azonban nem felejtettek el megemlékezni Budapesten a 22 éve elhunyt egykori ETO-játékosról, Fehér Miklósról sem...
Olvastad már?
Fradi: Kovacevicet honosíthatják, magyar igazolás érkezik 24 órán belül
A csakfoci.hu információi szerint Corbu Marius a Ferencvároshoz igazol, a klub akár 24 órán belül bejelentheti az érkezését, így a magyar “kontingens” tovább bővül az FTC-nél, amelynél házon belülről is érkezhet segítség ezen a téren.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.