Fotó: mlsz.hu
Néhány VIP-jegy maradt mindössze a június 8-i Magyarország-Izrael felkészülési mérkőzésre.
A MLSZ nemrég jelentette be, hogy máris majdnem teltházas telt a június 8-i, debreceni találkozó. A mintegy 20 ezer néző befogadására alkalmas Nagyerdei Stadionban fogadja majd a cívisvárosba 9 év után visszatérő magyar válogatott utolsó, az Európa-bajnokság előtti találkozóján Izraelt.
Másfél óra alatt lényegében minden belépő elkelt (az online kapható VIP-jegyek kivételével) a nemzeti csapat felkészülési mérkőzésére.
Hogyan értékeled Stankovic munkáját a Fradi élén? Kattints és szavazz itt!
Olvastad már?
Magyar válogatott: Itt van Rossi kerete az Eb-re - nagy visszatérők is meghívót kaptak, de a tartalékoknál is akad meglepetés
A szövetségi kapitány megnevezte azt a 26 játékost, aki készülhet a németországi tornára, de van öt tartalékunk is.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.
Újpest
Irány Bukarest?
Az Újpestről várhatóan távozó André Duarte máris új kérőre lelt: a román bajnok FCSB-nél komolyan számolnának vele
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.