Fotó: kemma.hu/Flajsz Péter

Döntött az MLSZ a balhés Tatabánya-Vasasról, fizethet a Fradi, a Honvéd és az ETO is - itt az újabb fegyelmi

Több helyen is a pirotechnika jelentette a problémát az MLSZ számára.
Nyikes Zoltán 2025. március 14., péntek 10:09
Fotó: kemma.hu/Flajsz Péter
Több helyen is a pirotechnika jelentette a problémát az MLSZ számára.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. március 14., péntek 10:09

Csütörtökön is ülésezett a Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága, amely még a két héttel ezelőtti NB II-es fordulóval és a február végi ETO-FTC Magyar Kupa-mérkőzéssel kapcsolatban hozott döntéseket.

Mint ismert, az NB II 19. fordulójában a Tatabánya-Vasas találkozón mindkét szurkolótábor dobált be a pályára pirotechnikai eszközöket, a 89. percben pedig emiatt ideiglenesen fel is kellett függeszteni a mérkőzést, majd ezt követően egymással kezdett el foglalkozni a két tábor és megindultak egymás felé a lelátón.

A FEB a Tatabányát és a Vasast is pénzbüntetés megfizetésére kötelezte, csakúgy, mint a Budapest Honvédot, amely szurkolói szintén dobáltak be pirotechnikai eszközöket a játéktérre, amik miatt itt is félbe kellett szakítani a találkozót.

A Fegyelmi Bizottság az ETO–FTC mérkőzéssel kapcsolatban mindkét klubot a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményeiért  pénzbüntetés megfizetésére kötelezte - mindkét csapat drukkereinek felrótták a megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálását, továbbá a fővárosiak szektorában pirotechnikai eszközöket is használtak - olvasható az MLSZ oldalán.

Olvastad már?
A Rossi által is figyelt támadó: "Öt év múlva topligában képzelem el magam" - a magyar állampolgárság felvételéről is beszélt
Jánó Zétény elmondta, 2027-ig van szerződése a salzburgiakkal, akik nyáron várják őt vissza. A támadó arra is reagált, hogy a magyar válogatott hétfői kerethirdetésén szóba került a neve.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.
Tovább az összes átigazoláshoz