Bejelentette az MLSZ: A feljutásra legesélyesebb NB II-es csapatok mind bekerülnek a TV-be

A Nyíregyháza, az ETO és a Vasas is képernyőre kerül a következő hetekben. 
Csakfoci.hu 2024. március 7., csütörtök 12:35
A Nyíregyháza, az ETO és a Vasas is képernyőre kerül a következő hetekben. 
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 7., csütörtök 12:35

Az MLSZ Versenybizottsága keddi határozatát követően közleményben jeleze, hogy a Merkantil Bank NB II jelenlegi három dobogósa, a Nyíregyháza, az ETO FC Győr és a Vasas is képernyőre kerül majd a következő hetekben.

A 2024. március 31-én ( vasárnap ) 16.00 órára kisorsolt ETO FC Győr – BFC Siófok Merkantil Bank Liga NB II. osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság bajnoki mérkőzés kezdési időpontját – a TV a mérkőzést közvetítésre jelölte ki – módosítja. A mérkőzés új kezdési időpontja: 2024. április 1. (hétfő) 20.00 óra

A 2024. április 7-én ( vasárnap ) 16.00 órára kisorsolt Nyíregyháza Spartacus FC – PMFC Merkantil Bank Liga NB II. osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság bajnoki mérkőzés kezdési időpontját – a TV a mérkőzést közvetítésre jelölte ki – módosítja. A mérkőzés új kezdési időpontja: 2024. április 8. (hétfő) 20.00 óra

A 2024. április 14-én ( vasárnap ) 17.00 órára kisorsolt Vasas FC – HR-Rent Kozármisleny Merkantil Bank Liga NB II. osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság bajnoki mérkőzés kezdési időpontját – a TV a mérkőzést közvetítésre jelölte ki – módosítja. A mérkőzés új kezdési időpontja: 2024. április 15. (hétfő) 20.00 óra

Olvastad már?
Közel 1 milliárdért igazoltak egymástól az NB I-es klubok: “A magyar liga kockázatos” - ezt mondja a szakértő
Olyan kérdésekre kerestük a választ, hogy mit jelent ez a szintű pénzmozgás a térségben, mi lehet mindennek a hozadéka a hazai bajnokságra nézve, de az is szóba került, a klubok tulajdonosai, első emberei mennyire nyitottak vagy elutasítóak abból a szempontból, hogy fizessenek egy játékosért? A kérdések megválaszolásában Polyák Balázs volt segítségünkre, aki az MTK korábbi sportigazgatójaként, majd klubmenedzsereként több játékos felépítésében és értékesítésében vett részt, a magyar klubvezetők közül a legtöbb pénzmozgással járó átigazolást ő bonyolította le, így jól ismeri azokat a szempontokat, amelyek a piacot mozgatják.
Elolvasom
Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz