Fotó: pfla.hu

Bejelentés: A Loki magyar játékosát is megszerezte a Puskás Akadémia

Pályafutása sirán másodszor játszik majd Felcsúton a 25 éves védő/középpályás.
Csakfoci.hu 2024. január 30., kedd 18:17
Fotó: pfla.hu
Pályafutása sirán másodszor játszik majd Felcsúton a 25 éves védő/középpályás.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 30., kedd 18:17

A finn válogatott Urho Nissilä után újabb játékossal erősített a Puskás Akadémia, de Bévárdi Zsombor számára nem lesz ismeretlen a közeg, hiszen 2014 és 2016 között, akadémistaként már szerepelt Felcsúton.

A Debrecenből érkező labdarúgó a 25. születésnapján írta alá 2026 nyaráig szóló szerződését a felcsúti klubbal, és elsődleges célja, hogy minél hamarabb százszázalékos formába kerüljön - írja a pfla.hu.

A 25 éves Bévárdi Zsombor 2019-ben igazolt Debrecenbe, az elmúlt években 82 NB I-es és NB II-es bajnoki mérkőzésen lépett pályára a Loki színeiben, ezeken 6 gólt is szerzett. Korábban a Videoton, a Siófok, a Vasas és a Kaposvár mezét is viselhette a szélső.

Csányi Sándor MLSZ-elnök elárulta, könnyen elképzelhető, hogy a 2025/26-os idénytől változik az NB I lebonyolítása. Neked melyik formátumú NB I tetszene a legjobban? KATTINTS ÉS SZAVAZZ ITT!

Átigazolások
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.
Tovább az összes átigazoláshoz