Fotó: kisvardafc.hu

Az NB I-ből érkezik az MTK első nyári igazolása - hivatalos

Az MTK Budapestben folytatja pályafutását Hej Viktor, aki Kisvárdáról igazol a kék-fehérekhez.
Csakfoci.hu 2023. május 30., kedd 13:08
Fotó: kisvardafc.hu
Az MTK Budapestben folytatja pályafutását Hej Viktor, aki Kisvárdáról igazol a kék-fehérekhez.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 30., kedd 13:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A védelembe érkezik az NB I-be visszajutott MTK Budapest első nyári igazolása: a kárpátaljai születésű Hej Viktor az élvonalbeli Kisvárda FC-től szerződik a Hungária körútra.

A 27 éves, 183 cm magas játékos védelem bármely pontján bevethető. Hej 2015 és 2016 között az ukrán élvonalbeli Hoverla Uzshorod labdarúgója volt, 2016 óta pedig a Kisvárda játékosa volt - a várdai együttes mind az öt élvonalbeli szezonjában szerepelt a klubnál. Előző csapatával magyar bajnoki ezüstérmes lett, a tavalyi szezonban négy nemzetközi kupamérkőzésen is pályára lépett.

A jobbhátvéd 112 bajnoki mérkőzésen játszott eddig az NB I-ben, eddigi egyetlen élvonalbeli gólját éppen új csapata ellen szerezte, emellett további kilenc találatot készített elő.

Az ukrán-magyar játékossal 2026 nyaráig szóló szerződést írtak alá a kék-fehérek - számolt be kedden az mtkbudapest.hu.

Kisvárda: Három távozó, de a házi gólkirály marad - a részletek itt!

Átigazolások
Fradi
Arzani visszatért
A Melbourne City hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Fraditól kölcsönvett Daniel Arzani visszatért a zöld-fehérekhez.
ETO
Az átigazolási terv
„Ismeretlen játékosokat is próbálunk találni az alsóbb osztályokban, akik aztán igazi gyöngyszemekké válnak” - nyilatkozta Bernd Thijs másodedző a klub átigazolási politikájáról.
Légiósok
Dárdait eladhatják
A Bild szerint a Herthának el kell adnia legértékesebb játékosait. Így Dárdai Márton is távozhat, akiért 3 millió eurót remélhetnek. Korábban az Augsburg érdeklődött iránta.
Tovább az összes átigazoláshoz